Çözüldü ArmourySwAgent düzgün başlatılamadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Lawien

Hectopat
Az önce yeni gelen 22000.675 güncellemesini yaptım. Yeniden başlatınca ArmourySwAgent.exe düzgün başlatılamadı (0xc0000135) hatası verdi. Armoury Creati açıp güncelleme yapmaya çalıştım ama güncellenmiyor. ASUS'un sitesinede girilmiyor. Farklı tarayıcı ile denedim. ASUS ile ilgili bişey mi yoksa güncelleme ile ilgili mi?

Çözüm
Windows başlat çalıştıra bu komutu gir [ appwiz. Cpl ) Windows özelikleri aç veya kapat a tıkla bütün kutucukları işaretle tamam de düzelir benimki böyle düzeldi daha iyi bilen varsa araştır.
windows başlat çalıştıra bu komutu gir [ appwiz.cpl ) windows özelikleri aç veya kapat a tıkla bütün kutucukları işaretle tamam de düzelir. benimki böyle düzeldi daha iyi bilen varsa araştır

Hocam daha sonra kendim çözdüm olayı yine de teşekkürler.
Az önce yeni gelen 22000.675 güncellemesini yaptım. Yeniden başlatınca ArmourySwAgent.exe düzgün başlatılamadı (0xc0000135) hatası verdi. Armoury creati açıp güncelleme yapmaya çalıştım ama güncellenmiyor. ASUS'un sitesinede girilmiyor. Farklı tarayıcı ile denedim. ASUS ile ilgili bir şey mi yoksa güncelleme ile ilgili mi?

Windows başlat çalıştıra bu komutu gir [ appwiz. Cpl ) Windows özelikleri aç veya kapat a tıkla bütün kutucukları işaretle tamam de düzelir benimki böyle düzeldi daha iyi bilen varsa araştır.
windows başlat çalıştıra bu komutu gir [ appwiz.cpl ) windows özelikleri aç veya kapat a tıkla bütün kutucukları işaretle tamam de düzelir. benimki böyle düzeldi daha iyi bilen varsa araştır

Çözüm

hocam nasıl çözdünüz

Geri
Yukarı