Arsen lüpen serisi nasıl?

profesor34

Centipat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
Merhaba, şu ana kadar kitap okuma alışkanlığım çok olmadı. Ben de lupin isimli diziyi izledikten sonra bir merak başladı ve almak istiyorum. O yüzden bu seriyi önerir misiniz? Amazon Prime ile 3 kitap 24TL yapıyor.

Cevap gelmeyince sipariş verdim. Okuduktan sonra yazarım.

Son düzenleme:

BenimadımYusuf

Centipat
Merhaba, şu ana kadar kitap okuma alışkanlığım çok olmadı. Ben de lupin isimli diziyi izledikten sonra bir merak başladı ve almak istiyorum. O yüzden bu seriyi önerir misiniz? Amazon Prime ile 3 kitap 24TL yapıyor.

Cevap gelmeyince sipariş verdim. Okuduktan sonra yazarım.

Film'i güzel ise bence kitabı da güzeldir.

KS
KS
profesor34

profesor34

Centipat
Makaleler
2
Yer
İstanbul
@simitçi kusura bakmayın virüse yakalanmıştım ve başım ağrıyordu. Dün okuyamadım. Bugün ise biraz okudum.
Tam bitirmediğim için net yorum yapamam ama genel olarak güzel. En azından ilk kitabı sevdim. Şu an başlarındayım. Bir de benim aldığım kitaplar sadece ilk 3 kitap sanırım. Okuma sırasına göre 8 kitap var.

simitçi

Centipat
Yer
Sokakta simit satıyor.
@simitçi kusura bakmayın virüse yakalanmıştım ve başım ağrıyordu. Dün okuyamadım. Bugün ise biraz okudum.
Tam bitirmediğim için net yorum yapamam ama genel olarak güzel. En azından ilk kitabı sevdim. Şu an başlarındayım. Bir de benim aldığım kitaplar sadece ilk 3 kitap sanırım. Okuma sırasına göre 8 kitap var.
Geçmiş olsun hocam en kısa sürede iyileşirsiniz umarım. Bende dizisini izleyince heveslenmiştim diğer kitapları güzelse alınır.

Yennefer O.V

Decipat
Yer
Vengerberg
Size şu serileri de tavsiye ederim.
1) Yüzüklerin Efendisi
2) Dune
3) Witcher
4) Otostopçunun Galaksi Rehberi
5) Game of Thrones

Edebi olarak haz konusunda zirve yaşamak isterseniz de:
1) Marcel Proust - Kayıp Zamanın İzinde