Art arda gelen mavi ekran hataları

İşletim sistemi
Windows 10

DeAthMak3r

Decapat
Daha fazla  
Merhaba daha birkaç günlük olan yeni sistemimde art arda mavi ekran hataları almaktaydım, araştırıp çözümleri uygulamak istedim fakat devamlı olarak farklı farklı hatalar çıktığı için sorunu kökten çözmek adına yardımınızı rica ediyorum. minidump sorun donanımsal mı yoksa yüklenilen driverlarla mı alakalı bilemedim. Hatta bir defa aşağıdaki hata ile karşılaşmıştım. Kurulan Windows sürümüyle ilgili olabilir mi hata? Teşekkürler.

Kod:
"Windows Resource Protection found corrupt files and successfully repaired them. For online repairs, details are included in the CBS log file located at windir\Logs\CBS\CBS.log. For example C:\Windows\Logs\CBS\CBS.log. For offline repairs, details are included in the log file provided by the /OFFLOGFILE flag."

Bunlar Dump değil, BlueScreenView üzerinden alınma döküm textleri.

Dosyaların kendisi lazım, dökümleri değil.
@DeAthMak3r

@KojiroHyuga04 dediklerinizi yaptım hocam teşekkürler, umarım sorun çözülmüştür. saygılar
@KojiroHyuga04 Deneme amaçlı cs goya girdiğimde oyun ortasında ekran eklediğim görseldeki gibi donup kaldı reset atmak durumunda kaldım, 2. crashta ise bu sefer kendiliğinden resetlendi ve tekrar mavi ekran hatası aldım. minidump dosyası dmp dosyası.

Dosya Ekleri

• 0fb0e7e9-7a66-41b5-a3a5-2858d3d27339.jpg
    0fb0e7e9-7a66-41b5-a3a5-2858d3d27339.jpg
    169,3 KB · Görüntüleme: 62
Son düzenleme:
Nvidia 472.12 sürücüsünü kurup dener misin? Son sürücü sıkıntılı olabiliyor. Yukarda arkadaşın dediği gibi kaldır.
Zaten DDU ile kaldırıp onu kurdum hocam.
Tekrar mavi ekran aldım bu da sonuncu dmp
Güncel dmp dosyası. mavi ekran almaya devam ediyorum.
bir başka mavi ekran daha
Olanlarla bir alakası var mıdır bilmiyorum ama chrome da rastgele çökmeye başladı farklı farklı hatalar alıyorum.
@KojiroHyuga04 minidump--
@KojiroHyuga04 hocam sonradan eklediğim minidumplara bakabilir misiniz acaba

Son düzenleme:
Hiç de dediklerimi yapmamışsınız.
Gigabyte RGB Fusion hala görünüyor.
2 tane ekran kartı sürücüsü hatası var.

Beni kandırmaya çalışmayın, yapmamışsınız işte.

DDU ile sürücüyü kaldırıp en güncelini kurun.
Ağ sürücüsü çökertiyor.
Donanım Kimliği atın sürücü vereyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı