Artan vaka sayıları normalleşme ve sınavların yapılması

Hayır, 2018 LGS'sinde öğrencilere müfredat dışı ve öğrencilere öğretilmeyen tarzda sorular vardı ve neredeyse tüm öğrenciler döküldü. Düşün yani 1 milyon kişinin içinden sadece 5-6 kişi tüm sınavı doğru yapmıştı. Durum ciddiydi yani.
O durumla şu anki durum çok farklı. Şu an durum öğrencilerin sağlığı.

Hayır, 2018 LGS'sinde öğrencilere müfredat dışı ve öğrencilere öğretilmeyen tarzda sorular vardı ve neredeyse tüm öğrenciler döküldü. Düşün yani 1 milyon kişinin içinden sadece 5-6 kişi tüm sınavı doğru yapmıştı. Durum ciddiydi yani.
Şuan ki durum kadar ciddi olduğunu düşünmüyorum.

Ben de öyle düşünüyorum. Hatta 2. dönemin 2. sınavları bile olacak. Vaka ve sağlığı ipleyen yok.

2. sınavlar yapılmayacak. Her dönem tek sınav. Yapılmaması gibi bir durum söz konusu olamaz. Notları neye göre verecekler? Fakat ertelenir. 3 Mayıs'ta yapılmaz diye düşünüyorum.

Fakat ona gorede puanlamalar değişti. Normalde 481 taban puanı olan lise 413 puanla aliyordu.

Geri
Yukarı