Artan vaka sayıları normalleşme ve sınavların yapılması

Hocam bende 9.sınıf öğrencisiyim. Büyük ihtimal ile sınavı yapmayacaklar. Ama MEB'in sağı solu belli olmaz. Yapadabilirler.

Yok hocam. 1. dönem de her dersten 1 sınav olduk. 2. dönem de 1. sınavların hepsini bitirdik. Ama 2. dönem 2. sınavlar olur mu? Bilmiyorum.

Evet büyük ihtimalle tek sınav yapılacak. Sizin üniversite sınavınız olduğu için erken yapıldı sanirim.

Evet büyük ihtimalle tek sınav yapılacak. Sizin üniversite sınavınız olduğu için erken yapıldı sanirim.
Evet hocam. Biz de erteleme olmadı. Tüm 12'ler sınavlarını en geç 16 Nisan'a kadar tamamlayacak.
İlk girdigimiz sımavlar 1. dönemin 1. sınavıydı su an olacak olanlar 2. dönemin 2. sınavi sen eğer şu anki sımavları 1. dönemin 2. sınavi flan zannediyorsan?

Yok hocam. Ben 2. dönem 2 sınav olacak diye biliyorum.

Ben yerlerinde olsam yapacaksam hemen yapardım. Vakaların artacağını düşünmek zor değil. Ertelediler, ne oldu? Vaka sayısı daha çok arttı ve okula gidenlere virüs bulaşma ihtimali arttı.

1.dönemin 2. sınavları olmadı. 2.dönemin 2. sınavları olmaz gibi geliyor.

İnşallah öyle olur. Ben de öyle umut ediyorum.
Ben yerlerinde olsam yapacaksam hemen yapardım. Vakaların artacağını düşünmek zor değil. Ertelediler, ne oldu? Vaka sayısı daha çok arttı ve okula gidenlere virüs bulaşma ihtimali arttı.
Mayıs'ta 80K çok yaklaşırız.

Geri
Yukarı