Artics 5, Cloud 2 Kulaklık Tavsiyesi

tuyas1

Kilopat
2 sene önce Logitech G930 almıştım. Çok ağır olduğu için bir süre kullanıdıktan sonra kulakiçi kulaklığa geçtim. Şimdi güzel ve hafif bir kulaklık almak istiyorum. Bütçem biraz sıkıntılı. En fazla 550 TL verebilirim. Bu fiyata Arctis 5 gördüm. Cloud 2'de öneriyorlar. Önerilerinizi bekliyorum.

Online Alışveriş Sitesi, Türkiye’nin Trend Yolu | Trendyol

Son düzenleme:
Kulaklık konusunda aşırı takıntılı bir insanın bütün markaların kulaklıklarını denemişimdir. Tavsiyem Cloud 2

Steelseries Arctis 5 Usb Rgb Oyuncu Kulaklığı 7.1 - Siyah - n11.com
Cloud 2,nin tasarimini bende seviyorum kulagi icine alan yapisi gayet iyi fakat yazilimindan sikayet cok var. Ben Stereo kullanmayi tavsiye ediyorum oyunlarda 7.1'e gerek yok. Fiyat farki sebebi ile linkte bulunan urunu almani tavsiy ederim. 150 lira fazla vermeye degmez Arctis 5 cok basarili zaten bilen bilir.

Kulaklık konusunda aşırı takıntılı bir insanın bütün markaların kulaklıklarını denemişimdir. Tavsiyem Cloud 2
Arctis 3 ile aralarında 300 tl fark var. Çok pahalı. İkinci elini alabilirim ama onada çok güvenemiyorum.
A
Steelseries Arctis 5 Usb Rgb Oyuncu Kulaklığı 7.1 - Siyah - n11.com
Cloud 2,nin tasarimini bende seviyorum kulagi icine alan yapisi gayet iyi fakat yazilimindan sikayet cok var. Ben Stereo kullanmayi tavsiye ediyorum oyunlarda 7.1'e gerek yok. Fiyat farki sebebi ile linkte bulunan urunu almani tavsiy ederim. 150 lira fazla vermeye degmez Arctis 5 cok basarili zaten bilen bilir.
Artics 3 350 tl civarında şuan aralarında çok fark yok gibi gördüm. Ne diyorsunuz?

Arkadaşın dediği doğru 150₺ fazladan vermek yerine arctis 5 alabilirsin gereksinimini karşılayacaktır.

Arctis 3 ile aralarında 300 tl fark var. Çok pahalı. İkinci elini alabilirim ama onada çok güvenemiyorum.
A

Artics 3 350 tl civarında şuan aralarında çok fark yok gibi gördüm. Ne diyorsunuz?
Arctis 3 ile 5 arasinda ses karti farki var. Anakart uzerindeki ses yongasina bagli olarak 3 ile deneyim yasarsin. 5'in sana faydasi anakartindan bagimsiz olarak kendi kalitesini hissettirir. Her turlu 5 daha iyidir. Eski kulakligim 5 oldugu icin konu hakkinda bilgiye sahibim. Arada fark onemsenecek kadar var bence. Ses kartin varsa 3 al yoksa 5.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı