Artık ailemin teknolojiye para vermemesinden bıktım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Artık gerçekten bıktım, ne ekran kartı ne PS 3 bile almıyorlar ve hep karne 90 gelsin etsin uzaktan eğitimde gelmesi imkansız zaten hep 82 ile geçtim. Artık bu işten bıktım. Hiçbir şey almıyorlar. Herkes Cyberpunk 2077 oynuyor biz 7 yıllık Tomb Raider 2013 800x600 Low ayarlarda 25 FPS oynuyorum. Maddi durumdan değil bilerek yapıyorlar. Aynı oyunları oynamaktan bıktım. Mesela metro 2033 Last Light oynadım ama exodus oynayamıyorum. Neden? Çöp bilgisayar kaldırmıyor, deus ex human Revelations oynadım manking divined oynanmıyor. Neden? Çöp bilgisayar kaldırmıyor. Artık bıktım bu bilgisayardan, hadi bilgisayarlar pahalı PS 3 alayım, o da yok. Kaldım bu bilgisayara. 2 yıldır ekran kartı alım diyorum yok, yaza alırız diyorlar. O zaman da fiyatlar artacak. R7-240 alacağıma artık HD 3450 falan alırım, ne oyun oynayabiliyorum. Ben de istiyorum Witcher 3 oynamak ama ben daha Witcher 2 640x480'de Low'da keyif almaya çalışıyorum. Bıktım artık bu Intel HD Graphics 2000'de forumda sanki memnum gibi davranıyorum ama değilim, 7 yılda sadece 2 GB RAM anca taktırdık, maddi durumumuz kötü değil. Başka şeyleri alınca sıkıntı olmuyor, 165 bir HD 5750 vermek zor. Bir de PSU değiştirin diyenler vardı. Ben daha ekran kartı alamazken PSU değiştirmem imkansız.
Okuduğunuz için sağ olun, sinirimi dökecek yer bulamadım.

Kanka bende aynı durumdayım maalesef tam 8 yıldır takdir almama rağmen hiçbir şey almıyorlar 15 FPS PUBG oynuyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı