Artık Linux'tayım!

Bir aya distro delisi olup tüm meyveleri tatmak isteyeceksin, o gün geldiğinde sakin ol, derin derin nefes al.

Siz kahin misiniz? Bir haftada 4 dağıtım kurmaya başladım. Sıradaki İlledelinux xfcebox.

Siz kahin misiniz? Bir haftada 4 dağıtım kurmaya başladım. Sıradaki İlledelinux xfcebox.
Denediklerimi yazayım sen de kullan. :)
Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, KDE neon, openSUSE, Alt Linux, Debian, Deepin, Fedora, RebornOs, illedelinux Openbox ve JWM, Mageia, Mandriva, Pardus, Manjaro, elementaryOS, ZorinOS, Lubuntu Ubuntu MATE, ROSA, Q4OS.

Denediklerimi yazayım sen de kullan. :)
Kubuntu, Xubuntu, Lubuntu, KDE neon, openSUSE, Alt Linux, Debian, Deepin, Fedora, RebornOs, illedelinux Openbox ve JWM, Mageia, Mandriva, Pardus, Manjaro, elementaryOS, ZorinOS, Lubuntu Ubuntu MATE, ROSA, Q4OS.
Ekledim.
Bir sorum olacaktı, @illedelinux gibi bir dağıtımı nasıl yaparım? Biri beni aydınlatırsa sevinirim.

Çok uzun yıllardır hem Windows hem Linux kullanan biri olarak, Windows ne kadar hakkını yemek istemesem de Linux'un yanında biraz fazla yavan kalıyor.
Linux'sün çoğu yerde avantajı olabilir ama teması çok koyu, yani bana Windows kadar samimi gelmiyor görüntüsü(şu ana kadar kullandığım bütün dağıtımlar için söylüyorum). Windows'un bir açılış sesi var, bir geçmişi var, her sürümü aynı firma tarafından yapılıyor. Ancak Linux bir açık kaynak kodlu yazılım, yani herkes geliştirebiliyor, kurulumu dışında hiçbir dağıtımın birbiriyle alakası yok ve öyle açılış sesidir hata sesidir öyle şeyler yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı