Artık oyunlar eskisi gibi zevk vermiyor

Acri

Femtopat
Daha fazla  
Hepinize merhaba. Ben yaklaşık 10 senedir bu oyunlar içerisindeydim. Şu an 16 yaşındayım ve artık bu oyunlardan çok ama çok sıkıldım. Hiçbir oyun zevk vermiyor. Önceden PC kötüydü, yeni PC aldım ve istediğim oyunları oynayabiliyorum ama artık zevk vermemeye başladı. Artık PC'de sadece Instagram ve YouTube'da takılıyorum ve bir de Netflix. Ne yapabilirim?

Sorma yav bende de var bu durum bence yazın sıcaktan bunalınca oyun oynayasım gelmiyor benim. Bu durumu avantaja çevir derslere asıl YKS var, zaten bir süre sonra sıkılıp oynarsın.

Artik oyun yapımcıları eskisi gibi hikaye ağırlıklı değil, online ağırlıklı oyunlar çıkarıyor. Ornegin: 2015 te çıkan star wars battlefront 1 .

Hepinize merhaba. Ben yaklaşık 10 senedir bu oyunlar içerisindeydim. Şu an 16 yaşındayım ve artık bu oyunlardan çok ama çok sıkıldım. Hiçbir oyun zevk vermiyor. Önceden PC kötüydü, yeni PC aldım ve istediğim oyunları oynayabiliyorum ama artık zevk vermemeye başladı. Artık PC'de sadece Instagram ve YouTube'da takılıyorum ve bir de Netflix. Ne yapabilirim?

Daha demin 15-40 FPS arası CoD MW2 bitirdim zar zor. Eğer sıkıldıysanız bana verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı