Artık Steam'e bazı büyük oyunlar gelmeyecek mi?

O bedava aldığınız oyunların hepsinin hıncını çıkarıcaklar sizden.

Ha bir de nedense Epic Launcher bilgisayarların işlemcisine yük oluyormuş. Acaba arka planda mining yapıyor olabilir mi? 🧐

Aynen dostum mining yapıyorlar böyle devam et kariyerinin zirvesindesin seni alkışlamak istiyorum koskoca şirketin foyasını çıkardın ortaya(!) 2 güne Epic senden utanıp kapar şirketi

Not: Ben hiçbir kart bilgisi girmeden hıncını çıkarmak için evimi mi basacaklar cidden çok zekisin dostum

Epic Launcher bilgisayarların işlemcisine yük oluyormuş.

Benim bu konu hakkinda daha önce yaptigim bir yorum mevcut.

Dogru oldugunu düsünmüyorum.

Benim bu konu hakkinda daha önce yaptığım bir yorum mevcut.

Dogru oldugunu düsünmüyorum.

Siz hiç uğraşmayın arkadaş birazdan Epic evimize casus gönderip gizli kameralar koydurtuyor der

Ha bir de nedense Epic Launcher bilgisayarların işlemcisine yük oluyormuş. Acaba arka planda mining yapıyor olabilir mi? 🧐
Çünkü Epic Launcher dandik de ondan. Epic Games hâlâ şu uygulama işini çözemedi zaten. Çözseler çok iyi olucak. Koskaca firma kullanıcılarının PC'leri ile mining yapıp, itibarını zedelemez.

Steam'e neden oyunlar gelmiyor? Örneğin: Hitman 3 & AC: Valhalla. Bu oyunları bayağı bekliyordum ama alamadım. Steam'i kullanıyorum çünkü bakiyem orada. Bu oyunlar Steam'e gelmeyecek mi ve neden gelmeyecek?
Çünkü o oyunların Epic Games ile anlaşması var, yakın zamanda da gelmeyecektir Steam'e. Bunun sebebi ise Epic'in kâr payı almamasıdır.

@buton22

Çin şirketi olduğu için insanlar bayağı bir ön yargı ile yaklaşıyor. Yalnız onların topladığı bilgileri aynı şekilde Valve de topluyor. Unutmayın, kimse babamızın hayrına hizmet sağlamıyor.

Bu yazının alnı olsa öperim.
Şu firmaları babanızın firması gibi savunmayın lütfen. Nerede ucuz ise oradan alın.

@buton22

Çin şirketi olduğu için insanlar bayağı bir ön yargı ile yaklaşıyor. Yalnız onların topladığı bilgileri aynı şekilde Valve de topluyor. Unutmayın, kimse babamızın hayrına hizmet sağlamıyor.

Benim anlamadığım şey de bu ben platformun kim tarafından yapıldığını umursamam Telegram, Bip, YouTube, Chrome, Huawei, Apple bunlar hep bilgimizi alan firmalar siz internetten baktığınız birşeyin YouTube de reklam olarak karşınıza çıkmasını tesadüf mü sanıyorsunuz?

Geri
Yukarı