Artık Steam'e bazı büyük oyunlar gelmeyecek mi?

Siz hiç uğraşmayın arkadaş birazdan Epic evimize casus gönderip gizli kameralar koydurtuyor der
Neden böyle şeyler size inanılmaz gibi geliyor arkadaşlar. Büyük şirketler yapmaz düşüncesi almış başını gidiyor.

Daha önce kaç tane şirket (Özellikle Çinli) kullanıcıların telefonuna gizliden backdoor yükledi haberleri yayıldı ve kanıtlandı bu.

Fanboyluk yapmayın diyorsunuz ama şimdi de siz fanboyluk yapıyorsunuz. Epic Games içinde neler döndüğünü nereden biliyorsunuz?

Steam fanboyluğu yapıyorum evet ama neden? Çünkü yıllardır duruşunu bozmadı.

Neden böyle şeyler size inanılmaz gibi geliyor arkadaşlar. Büyük şirketler yapmaz düşüncesi almış başını gidiyor.

Daha önce kaç tane şirket (Özellikle Çinli) kullanıcıların telefonuna gizliden backdoor yükledi haberleri yayıldı ve kanıtlandı bu.

Fanboyluk yapmayın diyorsunuz ama şimdi de siz fanboyluk yapıyorsunuz. Epic Games içinde neler döndüğünü nereden biliyorsunuz?

Biz Epic fanboyluğu yapmıyoruz gerekirse Origins platformunuda savunuruz Steam nasıl bir köklü firma ise Epic de öyle duruşunu bozmadı

Epic Games haterları bedava dağıtılan oyunlara Steam'den para dökmeye devam edebilir. Neresi daha uyguna satıyorsa oradan alırım.

Firma hocam bunlar firma. Hepsi kendi çıkarları için çalışıyorlar. Steam bizi çok seviyor diye kuru düşük tutmuyor mesela. Kullanıcı çekmek için iyi bir taktik kuru düşük tutmak. Epic'te Steam'te aynılar. Artık galiba 100. söyleyişim ama nerede ucuz ise oradan alın. Epic'te mi ucuz oradan al. Steam'de mi ucuz oradan al. Ya da başka bir yerde mi ucuz, oradan al.
Firmaları düşünmek yerine cebinizi düşünün.

reklam olarak karşınıza çıkmasını tesadüf mü sanıyorsunuz?

Magic.gif

Haklisiniz. Bu devirde bilgi toplamayan sirket kalmadi sanirim.

Nerede ucuz ise oradan alın.

Cok dogru.

Benim Epic Games'i tercih etmememin iki sebebi var acikcasi. Birincisi, Steam üzerinde devasa bir kütüphaneye sahibim. Tüm Assassin's Creed serisi Steam'de mevcutken gidip de Epic üzerinden almak istemiyorum. Hepsinin bir arada olmasi daha cok hosuma gidiyor.

Ikinci sebebi ise, insanlari zorla kendi platformuna mecbur etmeye calismasi. Ben Rocket League'i 5 sene önce Steam üzerinden almisim. Hadi sirketi satin aldin eyvallah, peki neden Epic Games Launcher zorunlulugu koyuyorsun? Birak Steam'den satin alan oldugu gibi oynamaya devam etsin. Böyle yapinca da insana itici gelmeye basliyor.

Eki Görüntüle 912558

Cok dogru.

Benim Epic Games'i tercih etmememin iki sebebi var acikcasi. Birincisi, Steam üzerinde devasa bir kütüphaneye sahibim. Tüm Assassin's Creed serisi Steam'de mevcutken gidip de Epic üzerinden almak istemiyorum. Hepsinin bir arada olmasi daha cok hosuma gidiyor.

Ikinci sebebi ise, insanlari zorla kendi platformuna mecbur etmeye calismasi. Ben Rocket League'i 5 sene önce Steam üzerinden almisim. Hadi sirketi satin aldin eyvallah, peki neden Epic Games Launcher zorunlulugu koyuyorsun? Birak Steam'den satin alan oldugu gibi oynamaya devam etsin. Böyle yapinca da insana itici gelmeye basliyor.

Hocam sonra oyuna ne oldu? Kütüphaneden silinince para iadesi yapıldı mı?

Eki Görüntüle 912558

Cok dogru.

Çinli şirketlerin her zaman ki agresifliği.

Geri
Yukarı