Artık Technopat'a giresim bile gelmiyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadas neden gitsin ki? Forumdaki sorunlar çözülürse cok daha iyi olmaz mı? Sadece bir kisi birçok üye kaybedilecek.

Rahatsız oluyorsa girmeyecek tartışmaya açık bir forum burası. homofobiklikten bahsetmiş bir insan diye başka yönelimi olan insanlardan korksun?

"ancak bunların nezih bir ortamda temizlenmesi gerektiğini düşünüyorum."
Peki hocam.
"ırkçı söylemler"
Hayır Amerikada değiliz ki siyahi karşıtı şeyler olsun, veya Almanyada da değiliz yahudi karşıtı şeyler yazılsın; Türkiyedesin abi. Irkçı olsa olsa Af*an, Su*iyeli karşıtlığı olur, bu karşıtlığı desteklemeyen kendine Türküm demesin zaten.
Aşk konularındaki sevgi pıtırcığı arkadaşları görmeden böyle yorum yapmayın derim😀

Rahatsız oluyorsa girmeyecek tartışmaya açık bir forum burası. homofobiklikten bahsetmiş bir insan diye başka yönelimi olan insanlardan korksun?
Forum gayet güzel bir yerken artık çok rahatsız edici bir yer olmaya başladı neden eskisi gibi güzel olmasın Ki? Troll konular ne kazanç sağlıyor insanlara ki troll konular onaylanıyor sürekli?

Bakış açınız çok garip. Mesela ben ülkenin bir yanlışından şikayetçi oldum, "o zaman ülkeden git" gibi bir şey mi diyeceksiniz?

1656188398645.png

Kendinizle çelişmişsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı