Artık tükendim

Darth Vader FRT

Centipat
Yer
İstanbul Beşiktaş
Arkadaşlar yıllardır aileme bakıyorum hayırsız bir babam vardı. Ben küçükken evi terk etti kira ve kardeşlerimin yükü omuzumdaydı iyi kötü kendimi ve ailemi idare ediyordum maddi olarak manevi olarak zaten ölüydüm. 12 saat çalışıyordum yediğim yemekten içtiğim sigaradan zevk almıyordum hep yalandan gülüyordum ve ağlama krizleri geçiriyordum nasıl evleneceğim zaten 4 kişiye bakıyorum düğün masraflı ya da geçmişte babam yüzünden yaşadığım burada anlatılmayacak olaylar aklıma geliyor. Bu Corona çıktığından dolayı işsiz kaldım marangoz işi bilirsiniz inşaat sektörü ile bire bir ilgili ev yapılcak ki mutfak banyo dolabı takılsın işler kapandı ve çalıştığım yer istemeyerek kapandı iş yok. Çünkü adama hak veriyorum iş olmadan biz boş boş yatarken bize niye maaş versin yeni bir işe girdim acil kiramı ödemek için adam gibi maaş alamıyorum oradan 2800 TL alacağım var adama yalvar yakar kira paramı zar zor aldım üst kattaki bir abiden 100 TL borç aldım. 2 hafta önce elektrik faturasını ödemek için adam yüzüme küfür eder miş gibi bakıyor yok ki veremiyorum yoksa neden vermeyeyim senin paranı artık bunları kaldıramıyorum canıma kıymak gibi bir düşüncem yok ama aklımı yitireceğim 3 saattir ağlamaktan başıma ağrı girdi bana bir tavsiye verir misiniz? Nasıl bir yol izlemeliyim ya da bildiğiniz sağlam marangoz işi var mı yarın sabah ilk işim telefonumu satmak olacak şu adamın 100 TL'sini yüzüne fırlatacağım bana o bakışı daha aklımdan çıkmıyor...

Arkadaşlar yıllardır aileme bakıyorum hayırsız bir babam vardı. Ben küçükken evi terk etti kira ve kardeşlerimin yükü omuzumdaydı iyi kötü kendimi ve ailemi idare ediyordum maddi olarak manevi olarak zaten ölüydüm. 12 saat çalışıyordum yediğim yemekten içtiğim sigaradan zevk almıyordum hep yalandan gülüyordum ve ağlama krizleri geçiriyordum nasıl evleneceğim zaten 4 kişiye bakıyorum düğün masraflı ya da geçmişte babam yüzünden yaşadığım burada anlatılmayacak olaylar aklıma geliyor. Bu Corona çıktığından dolayı işsiz kaldım marangoz işi bilirsiniz inşaat sektörü ile bire bir ilgili ev yapılcak ki mutfak banyo dolabı takılsın işler kapandı ve çalıştığım yer istemeyerek kapandı iş yok. Çünkü adama hak veriyorum iş olmadan biz boş boş yatarken bize niye maaş versin yeni bir işe girdim acil kiramı ödemek için adam gibi maaş alamıyorum oradan 2800 TL alacağım var adama yalvar yakar kira paramı zar zor aldım üst kattaki bir abiden 100 TL borç aldım. 2 hafta önce elektrik faturasını ödemek için adam yüzüme küfür eder miş gibi bakıyor yok ki veremiyorum yoksa neden vermeyeyim senin paranı artık bunları kaldıramıyorum canıma kıymak gibi bir düşüncem yok ama aklımı yitireceğim 3 saattir ağlamaktan başıma ağrı girdi bana bir tavsiye verir misiniz? Nasıl bir yol izlemeliyim ya da bildiğiniz sağlam marangoz işi var mı yarın sabah ilk işim telefonumu satmak olacak şu adamın 100 TL'sini yüzüne fırlatacağım bana o bakışı daha aklımdan çıkmıyor...
Ben de benimkini dert sanıyorum, kendimden utandım. Allah kolaylık versin. Size öyle davranan insanları takmayın.

Arkadaşlar yıllardır aileme bakıyorum hayırsız bir babam vardı. Ben küçükken evi terk etti kira ve kardeşlerimin yükü omuzumdaydı iyi kötü kendimi ve ailemi idare ediyordum maddi olarak manevi olarak zaten ölüydüm. 12 saat çalışıyordum yediğim yemekten içtiğim sigaradan zevk almıyordum hep yalandan gülüyordum ve ağlama krizleri geçiriyordum nasıl evleneceğim zaten 4 kişiye bakıyorum düğün masraflı ya da geçmişte babam yüzünden yaşadığım burada anlatılmayacak olaylar aklıma geliyor. Bu corona çıktığından dolayı işsiz kaldım marangoz işi bilirsiniz inşaat sektörü ile bire bir ilgili ev yapılcak ki mutfak banyo dolabı takılsın işler kapandı ve çalıştığım yer istemeyerek kapandı iş yok. Çünkü adama hak veriyorum iş olmadan biz boş boş yatarken bize niye maaş versin yeni bir işe girdim acil kiramı ödemek için adam gibi maaş alamıyorum oradan 2800 TL alacağım var adama yalvar yakar kira paramı zar zor aldım üst kattaki bir abiden 100 TL borç aldım. 2 hafta önce elektrik faturasını ödemek için adam yüzüme küfür eder miş gibi bakıyor yok ki veremiyorum yoksa neden vermeyeyim senin paranı artık bunları kaldıramıyorum canıma kıymak gibi bir düşüncem yok ama aklımı yitireceğim 3 saattir ağlamaktan başıma ağrı girdi bana bir tavsiye verir misiniz? Nasıl bir yol izlemeliyim ya da bildiğiniz sağlam marangoz işi var mı yarın sabah ilk işim telefonumu satmak olacak şu adamın 100 TL'sini yüzüne fırlatacağım bana o bakışı daha aklımdan çıkmıyor...

Sanırım şu sözler işinize yarayabilir.
Güzel günler gelecektir mutlaka dinleyin ağaim ve kardeşlerim bu sessizliğin sesidir bu ses içimizdeki azabın sesidir eğer ki pes etmek isterseniz herkes pes eder (benim sözlerimdir o yüzden kaynak belirtmedim)

Yeni konular

Geri
Yukarı