Arx 580 8 GB garanti madurluğu

matrokor

Hectopat
RX 580 8 GB ekran kartlı kasamda görüntü gitme sorunu vardı bütün kasayı vatana verdim onlarda her bir parçasını yetkili servise yolladılar.

Parçalar geri geldi ekran kartı da sorun yok dendi.

Aynı sorun devam ediyordu tekrar yollandı sorunun ekran kartında olduğunu anladık 3 ay serviste durdu.

Geri gönderildi vidaları bile takılmamış bir şekilde harap bir halde üzerinde soyuklar vardı geri gönderdim hemen.

1 ay daha geçti sadece vidalarını takıp geri gönderdiler ekran kartını tamir etmiyorlar garantisi olmasına rağmen.

İlk göndermede 1 ay bekledim 2 de 3 ay bekledim sonra 1 ay daha bekledim 5 aydır ekran kartı serviste yatıyor ve hiçbir şey yapmadılar iade veriyorlar iade istemiyorum.

1 yılık ürün bu daha 1 yıl olmuş alalı zaten 5 aydır garantide ben altı üstü 4 ay kullandım ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Adam ekran kartını o kadar az kullanabilmiş ki adını bile tam olarak bilmiyor.

Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz. Durumu düzgünce izah edip mağduriyetinizi dile getirirseniz yardımcı olabilirler. Garanti kapsamında tamir / bakım zorunlulukları var. Donanım kaynaklı tamir edilemeyen sorunlar için de değişim veya geri ödeme zorunluluğu var diye biliyorum fakat bu son bilgi yanlış olabilir.

adam ekran kartını o kadar az kullanabilmiş ki adını bile tam olarak bilmiyor.

Tüketici hakem heyetine başvurabilirsiniz. Durumu düzgünce izah edip mağduriyetinizi dile getirirseniz yardımcı olabilirler. Garanti kapsamında tamir / bakım zorunlulukları var. Donanım kaynaklı tamir edilemeyen sorunlar için de değişim veya geri ödeme zorunluluğu var diye biliyorum fakat bu son bilgi yanlış olabilir.

Ürünü iade etmek istiyorlar zaten ama ürün aldığımda 1300 TL idi şimdi 8 bin TL sırf bu yüzden tamir edilmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı