Asetto Corsa oyuna girdiğimde harita ve görünen her şey siyah beyaz oluyor

İşletim sistemi
Windows 10

BayCOMOLOKKO

Hectopat
Daha fazla  
😡 Ben harçlıklarımdan biriktirip bir asetto Corsa aldım ve oynamak istediğimde birkaç sorunla karşılaştım ve çözdüm ama bu son sorun beni çok yordu. Paramla rezil oluyorum, o kadar para veriyoruız karşılığı yok alt tarafı adam gibi oyun yapmanızı istedik. Neyse şikayet etmeyi bırakıp konuya gelelim, ben oyuna girdim harita ya girdiğimde ise her şey eski TV'ler gibi siyah beyazdı bende anlamadım. Grafik görüntü ayarları ile uğraştım content Manager bile yükledim ama onun ile ilgili bir ayar bulamadım. Arabanın içi harita kaplamlar yani ekranda görünen her şey siyah beyazdı.

😡 Ben harçlıklarımdan biriktirip bir asetto Corsa aldım ve oynamak istediğimde birkaç sorunla karşılaştım ve çözdüm ama bu son sorun beni çok yordu. Paramla rezil oluyorum, o kadar para veriyoruız karşılığı yok alt tarafı adam gibi oyun yapmanızı istedik. Neyse şikayet etmeyi bırakıp konuya gelelim, ben oyuna girdim harita ya girdiğimde ise her şey eski TV'ler gibi siyah beyazdı bende anlamadım. Grafik görüntü ayarları ile uğraştım content Manager bile yükledim ama onun ile ilgili bir ayar bulamadım. Arabanın içi harita kaplamlar yani ekranda görünen her şey siyah beyazdı.
Oyun SSD'ye mi kurulu acaba?

😡 ben harçlıklarımdan biriktirip bir Assetto Corsa aldım ve oynamak istediğimde birkaç sorunla karşılaştım ve çözdüm ama bu son sorun beni çok yordu. Paramla rezil oluyorum, o kadar para veriyoruız karşılığı yok alt tarafı adam gibi oyun yapmanızı istedik. Neyse şikayet etmeyi bırakıp konuya gelelim, ben oyuna girdim harita ya girdiğimde ise her şey eski TV'ler gibi siyah beyazdı bende anlamadım. Grafik görüntü ayarları ile uğraştım content Manager bile yükledim ama onun ile ilgili bir ayar bulamadım. Arabanın içi harita kaplamlar yani ekranda görünen her şey siyah beyazdı.

3 yıldır tüm tanışlarıma Assetto aldırırım ve sorunsuz bir oyun çamur atmayın hemen. Mod kurulumu yaptınız mı?
Oyunun dosyalarını doğruladınız mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı