Aşı karşıtlarına ne demeli?

Aşı olmayanlar ölür demek. Kimin ne zaman öleceğini de söyleyin de bari hazırlık yapsın. Trajikomik gerçekten.
Hasta olunca aşı olan yakınlarına o aşılı zaten dedikleri sürece aşı olmayanlara güleceğim. Aşı olmamak için mantıklı en ufak bir gerekçe yokken hem de.

Hasta olunca aşı olan yakınlarına o aşılı zaten dedikleri sürece aşı olmayanlara güleceğim. Aşı olmamak için mantıklı en ufak bir gerekçe yokken hem de.
Size göre aşı olmamak için hiçbir gerekçe yoksa siz olabilirsiniz. Olmak istemeyenlerin kendine göre gerekçeleri var. Kendinizi bu kadar önemsemeyin.

Kendi ailem dahil çevremde çok fazla aşı karşıtı var. Sebebini sorduğumda duymadığım komplo teorisi kalmıyor. Yok düya nüfüsünu azaltma yok DNA'yı değiştirme. Bir de onların gözünde cahil ben olmuş oluyorum. Mrna aşılarının DNA'yı değiştirmediğini söyleyince de yok bütün doktorlar ve bilim insanları tehdit ediliyor, aşının içinde ne var bilmiyoruz gibi cevaplar alıyorum. Allah aşkına bunlarla nasıl baş ederim?

Çözüm cahilliğe karşı tedavi bulmak.

Ama bunu bulana kadar 3. medeniyet seviyesine çıkarız orası ayrı konu :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim çevremde'de aşı karşıtları var, komple teorilerinden ziyade, aşının içeriğinin ne olduğunu bilmedikleri ve ileride nasıl bir etki gösterecek, bilmedikleri için üstüne devlet hiç sorumluluk kabul etmediği için normal karşılıyorum, COVID aşısı karşıtı olmalarını.

Geri
Yukarı