Aşı Karşıtlığını Savunan Biriyle Nasıl Tartışılır?

Makaleler
3
Yer
Heinessen
O yorumu buraya bırakıyorum, evet aşı karşıtlığını savunan biriyle nasıl tartışmalıyız cevaplarınızı bekliyorum.

20200622_170247.jpg

Tartışmazsın. İstesen de tartışamazsın. Onlar o kadar bilgili ki, sen kimsin onlarla tartışabilecek? Sen daha doğmamışken onlar aşının içindeki malzemeleri koklayarak algılayıp zararlı olup olmadığına karar veriyorlardı.
(!)

Nano parçacıkları sanırım gidip bizzat gördü arkadaş :) Hani dese ki yediğimiz canlıların içinde nano parçacıklar var ihtimal veririm. Ancak aşının ne işe yaradığını dahi anlamayan birisiyle tartışmaya gerek yok, aşı ile diğer tür deneyleri bir tutan birisinden ne beklenir ki?
Boşuna tartışmayın, bırakın inanmak istediğine inansın. Ulan dese aşı bizi zombi yapacak ona bile inanırım ciddiyim, ama domuz gribi ne alaka? :D

Açıkçası bu aşı konuda bilgim yok zaten çoğumuzun yoktur hani o şu bu falan diyemem ama pasif bir hücre tutunmaz dna ya hatta hücre dna ya tutunmaz ya, hani dese trna ile aminoasit ile taşınır falan sallasa bir şeyler belki inanırdım.
Ama eminim bu arkadaş virüslerin canlı olmadığını bile bilmiyordur.
Ayrıca hani koronayı şu öldürür diyen bir doktor bile gördüm televizyonda tamam ben işin ilmini bile bilmem fakat virüsler cansız şu anki tıp bile tam bilmiyor adam öldürmekten bahsediyor garip.

Yeni konular

Geri
Yukarı