Aşık Olduğunuz İnsanı Nasıl Unutabiliyorsunuz?

Reynxow

Centipat
Makaleler
6
Bana böyle kötü davranan birisi için kendimi neden üzeyim, neden kafama takayım, neden düşüneyim diyorum. Godfather izliyorum, ders çalışıyorum, yeni insanlarla tanışıyorum ve unutuyorum. Herkes başarabilir inşallah.

Aslan46

Picopat
Uğraşıyorum. Film izliyorum onunla beraber gittiğim sinemalar aklıma geliyor, kitap okuyorum onunla beraber değişerek okuduğumuz kitaplar aklıma geliyor. Oyun oynuyorum onunla birlikte bilgisayarın başında sabahladığımız anlar aklıma geliyor. Yaklaşık 2 yıl kadar çıktık ondan sonra okuluna önem verdiği için ayrıldı saygı duydum başlarda ama yeni sevgilisi olduğunu öğrendim bir kötü hissettim kendimi.

Kardeşim neden seninle olmadığını sorgula. Cevap bulamazsan unutamazsın.

trakyali1986

Picopat
@Covid-58 Aşk kimyasal bir tepkimedir. Beraber olmaya başlayınca uyum kabullenme alışkanlık gibi durumlar ortaya çıkar.
Bilimsel araştırmalara göre aşkın ömrü maksimum 3 senedir. Daha sonrasında biri ile beraber yaşamaya alışmaya başlar insan ve bu ritüel gibi olur.
Aşkın bir üstü de saplantıdir. Unutulmama durumu saplantıya işarettir ve tehlikelidir. Bağımlilık gibi düşünülebilir.

Yukarı