Aşık Olduğunuz İnsanı Nasıl Unutabiliyorsunuz?

Bana böyle kötü davranan birisi için kendimi neden üzeyim, neden kafama takayım, neden düşüneyim diyorum. Godfather izliyorum, ders çalışıyorum, yeni insanlarla tanışıyorum ve unutuyorum. Herkes başarabilir inşallah.

Uğraşıyorum. Film izliyorum onunla beraber gittiğim sinemalar aklıma geliyor, kitap okuyorum onunla beraber değişerek okuduğumuz kitaplar aklıma geliyor. Oyun oynuyorum onunla birlikte bilgisayarın başında sabahladığımız anlar aklıma geliyor. Yaklaşık 2 yıl kadar çıktık ondan sonra okuluna önem verdiği için ayrıldı saygı duydum başlarda ama yeni sevgilisi olduğunu öğrendim bir kötü hissettim kendimi.

Kardeşim neden seninle olmadığını sorgula. Cevap bulamazsan unutamazsın.

Unutamıyoruz. Unuttuğumuzu sanıyoruz ama yer yer ansızın geliyor maalesef.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
(2.05)

Ayrıldıktan sonra kendimi şarkıya verdim, ve hiç birine o kadar aşık olmadığımı farkettim.

@og kush Aşk kimyasal bir tepkimedir. Beraber olmaya başlayınca uyum kabullenme alışkanlık gibi durumlar ortaya çıkar.
Bilimsel araştırmalara göre aşkın ömrü maksimum 3 senedir. Daha sonrasında biri ile beraber yaşamaya alışmaya başlar insan ve bu ritüel gibi olur.
Aşkın bir üstü de saplantıdir. Unutulmama durumu saplantıya işarettir ve tehlikelidir. Bağımlilık gibi düşünülebilir.

Geri
Yukarı