Aşık oldum ama korkuyorum

Duman_TR

Hectopat
Daha fazla  
Çok feci aşık oldum ancak. Yaşım 16 büyük konuştum ben kimseye aşık olmayacağım diye 2 gün geçmeden aşık oldum. Neden korktuğumu söyleyeyim. Ben %50 yakışıklı %50 çirkinim. Ve 3 kez reddedildim. Sonra artık yeter deyip kimseye aşık olmadım ve hep içime kapandım. 2 yıl boyunca aşık olmamayı başardım ama en sonunda tebiki büyük konuştum ve aşık oldum. Kız beni arkadaşı olarak sevdiğine eminim. Bugün ona çıkma teklifi edeceğim inşallah kabul eder. Kendime gelmeye çalışıyorum öz güvenimi artırmaya çalışıyorum. Kızlarla konuşmayı pek beceremem onun yanına geldiğimde ona ne demeliyim. Yani mesela çok güzelsin olur mu?

Son düzenleme:
Önce biraz sohbet edin. Yakınlaştırın kendinize. Sonra teklif edersiniz.

Bu arada tüm teklif eden erkekler yakışıklı değil ve olmak zorunda da değil. Siz en iyisini yaparak, teklif etmişsiniz. Hem ne güzel tecrübe hem de içinizde ukte kalmamış.

Hayır hiçbiri olmaz. Normal Date'e davet et önce. (çıkma teklifi değil)

Peki onu nasıl etkiliyebilirim? Kendim mi? Olmalıyım? Şaka yapmak pek tarzım değil kısa kısa sözlerle nasıl etkiliyeceğim?

Önce biraz sohbet edin. Yakınlaştırın kendinize. Sonra teklif edersiniz.

Bu arada tüm teklif eden erkekler yakışıklı değil ve olmak zorunda da değil. Siz en iyisini yaparak, teklif etmişsiniz. Hem ne güzel tecrübe hem de içinizde ukte kalmamış.

Peki onu nasl etkiliyebilirim? Kendim mi? Olmalıyım? Şaka yapmak pek tarzım değil kısa kısa sözlerle nasıl etkiliyeceğim?

Yeni konular

Geri
Yukarı