Aşık olmak istiyorum

Ben de isterdim birisini seveyim, o da beni sevsin diye ama olmuyor. İstemekle olacak gibi değil, denk gelmesini beklemekten başka çare yok gibi. En güzeli "Ben kimseyi sevmem, kimse de beni sevmez" modunda takılmak.

Önceki mesajlarimda da belirttigim gibi konu aslında bir kadından hoşlanmak değil. Daha çok hayatımda yaşadığım bu duygusuzluk.

Dostum her insanın çöküş zamanları oluyor. Ergenlik ve çok doğal bir şey. Spor yapmaya başlayabilirsin, sınavlarından sonra bir işe girip çalışabilirsin. Elinde uğraş olmazsa düşünmeye çok fazla vaktin olur. Fazla düşünmenin sonu hep hüzünle bitiyor zaten.

Ben de isterdim birisini seveyim, o da beni sevsin diye ama olmuyor. İstemekle olacak gibi değil, denk gelmesini beklemekten başka çare yok gibi. En güzeli "Ben kimseyi sevmem, kimse de beni sevmez" modunda takılmak.
Birisinin beni sevmesine ihtiyacım yok hocam. Sadece aşık olduğum zamanlardaki gibi hayatın bir anlamı olduğunu hissetmek istiyorum. Dinsizliğim bunun en büyük problemi. Evreni düşündükçe kendi mutlulugumdan uzaklasiyorum, bosa yasadigimi hissediyorum.

Birisinin beni sevmesine ihtiyacım yok hocam. Sadece aşık olduğum zamanlardaki gibi hayatın bir anlamı olduğunu hissetmek istiyorum. Dinsizliğim bunun en büyük problemi. Evreni düşündükçe kendi mutlulugumdan uzaklasiyorum, bosa yasadigimi hissediyorum.
Yalnız değilsin dostum.
O duyguyu her insan evladı hissetmek ister.
İnsan olmak duygudan geçer.

Birini görüyosun, göğüs kafesinin az üstünden beynine doğru bi ateş çıkıyor. İlk umursamıyor 3-5 gün sonra bi bakmışsın hep aklında.

Birisinin beni sevmesine ihtiyacım yok hocam. Sadece aşık olduğum zamanlardaki gibi hayatın bir anlamı olduğunu hissetmek istiyorum. Dinsizliğim bunun en büyük problemi. Evreni düşündükçe kendi mutluluğumdan uzaklaşıyorum, boşa yaşadığımı hissediyorum.
Mutluluğunu başka sebeplere bağlamayı deneyebilirsin. Aşkı unutturacak bir şey olabilir mesela. Ben spora başladıktan sonra her konuda biraz daha rahatladım, daha mutlu olmaya başladım. Tavsiye ederim, uğraşacak bir şeyin olsun yetiyor.

Artık hiç kimseye karşı bir şey hissetmiyorum ve bu zevkten mahrum kaldığım için boşa yaşadığımı hissediyorum. Her zaman içi dolu bir kutuda yaşıyormuş gibiyim; evren, duygular, insanların çektiği çileler gerçekten benim için anlamsız bir hal aldı.

Tam olarak bu durumdayım yaklaşık bir yıldır...

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı