Aşık olunan kişiyi akıldan çıkarma

igdlacc

Hectopat
Evet arkadaşlar, bu konu bu siteye açılır mı bilmem ama, birşey sormam lazım. Bir kızla tanıştım ve artık seviyoruz birbirimizi (başka bir deyişle sevgiliyiz). Ama kız arada bir benden nefret ediyormuş gibi davranıyor. O kızı aklımdan çıkarmak istiyorum, ne yapabilirim? Lütfen yardımcı olun.

Evet arkadaşlar, bu konu bu siteye açılır mı bilmem ama, birşey sormam lazım. Bir kızla tanıştım ve artık seviyoruz birbirimizi (başka bir deyişle sevgiliyiz). Ama kız arada bir benden nefret ediyormuş gibi davranıyor. O kızı aklımdan çıkarmak istiyorum, ne yapabilirim? Lütfen yardımcı olun.
Dostum öncelikle aklından çıkarmak değilde neden kızın bazen senden nefret ediyormuş gibi davrandığını çözmen gerekiyor. Belkide istemeyerek olsa da onun hoşuna gitmeyen bir şey yapıyorsundur ve o da o yüzden senden nefret ediyormuş gibi davranıyordur. Bence git ona neden böyle davrandığını sor.

Ying Yang...
Bazen kavga bile edersiniz. Normal şeyler bunlar. Arzu yoğun ama her iki taraf için de eksik yaşandığı zaman hırs yapabilir. Başka şekillerde kendini belli eder.

Boşuna demiyorlar: Savaşma seviş!

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı