Asil vs Yağmacı Vandal

Arkadaşlar yakın zamanda vp çekicem ve asil ya da yağmacı almayı düşünüyorum. (vandal) Sizce hangisi?
Bir şey değişmeyecek. Yağmacı alacaksın, 2 hafta sonra sıkmaya başlayacak. Hatta milletten asil atmasını isteyeceksin, sonra asili de alacaksın. Ya da tam tersi 😌 Asil daha iyi bu arada ikisi de var bende. (şu an sıra asilde de)

Bir şey değişmeyecek. Yağmacı alacaksın, 2 hafta sonra sıkmaya başlayacak. Hatta milletten asil atmasını isteyeceksin, sonra asili de alacaksın. Ya da tam tersi 😌 asil daha iyi bu arada ikisi de var bende. (şu an sıra asilde de)

Şey Valorant'ya çok girmiyorum ve bende çoğu zamandır yaklaşık 1 yıldır Zed Phantom var sıkmadı bu da sıkmaz diye düşünüyorum elimdeki ile yetiniyorum ben benim öyle bir sıkıntım yok neyse ki C:

Her iki silahı da yerden toplayan birisi olarak asilde daha dinamik oynandığını düşünüyorum. Yağmacıyı yerden alan tarıyor dağlara taşlara.

Asil al, yağmacı zaten herkeste var. Yerden alırsın arada. Bana göre de bir zaman sonra aldığın her hangi bir skinden soğuyacaksın.

Arkadaşlar hepiniz sıkılırsın diyorsunuz ama yani ben öyle hemen hemen her şeyden sıkılan biri değilim hani elimdekiyle yetiniyorum yaklaşık 1 yıl önce Zed aldım hala kullanıyorum sıkılmadım bunun gibi yani.

Geri
Yukarı