Sahte MEB açıklama belgeleri

Yazıyı şimdi okudum, içinde sınavların 8 Mart'a ertelenmesiyle ilgili bir kelime bile yok. Hatta o kadar saçmalamışlar ki 16. maddede OBP kaldırıldı yazıyor.
2. görsele bakarsanız 8 Mart Pazartesi gününden itibaren yazıyor fakat Türkiye genelinde böyle bir şey yok, il bazında olabiliyor.
Yazıyı şimdi okudum, içinde sınavların 8 Mart'a ertelenmesiyle ilgili bir kelime bile yok. Hatta o kadar saçmalamışlar ki 16. maddede OBP kaldırıldı yazıyor.
1-8 Mart yüz yüze eğitim ertelenmedi, 1 Mart kabine toplantısı için 1 Mart ve sonrasına ertelendi yüz yüze eğitim.

2. görsele bakarsanız 8 Mart Pazartesi gününden itibaren yazıyor fakat Türkiye genelinde böyle bir şey yok, il bazında olabiliyor.
Düşük risk bölgesi olarak görülen illerde 8 Mart'tan itibaren sınavlar yapılacaktır yazıyor. O kabine toplantısından sonra anlaşılacak.
Yani erteleme kararıyla hâlâ ilgisi yok. Ertelemeden sonra izlenecek süreçle alakası var.

Düşük risk bölgesi olarak görülen illerde 8 Mart'tan itibaren sınavlar yapılacaktır yazıyor. O kabine toplantısından sonra anlaşılacak.
Yani erteleme kararıyla hâlâ ilgisi yok. Ertelemeden sonra izlenecek süreçle alakası var.
Nasıl yok?
Düşük risk bölgesi olarak görülen illerde 8 Mart'tan itibaren sınavlar yapılacaktır yazıyor.
Bu cümleyi MEB açıklamamış atılan görseller asılsız, MEB' in açıklaması değil.
Nasıl yok?

Bu cümleyi MEB açıklamamış atılan görseller asılsız, MEB' in açıklaması değil.
Yani pazartesi gününden önce çıkan bu haberlere inanmamak lazım. Benim kanım bu yönde.

Yeni konular

Geri
Yukarı