Aşının neden zararlı olduğu düşünülüyor?

İçerisinde sadece virüs olduğundan dolayı mı yan etkisi bilinmiyor?
Virüsü başkasından kapmayla arasında ne fark var ki?
Virüsü aşıdan kapmasak başkasından kapacağız.
Aşı kağıdını imzalarken de bilinmeyen yan etkilerden şirketin sorumlu tutulmayacağını sadece üretim hatalarında yardımcı olacakları belirtilmiş.

Bu paragrafın biraz üstünde gelişmiş laboratuvarlarda mı ne üretildi yazıyordu. Laf ebeliği yapıyorlar eğer gerçekten kötü bir yan etkisi çıkarsa naneyi yedik.

Aşı daha yeni çıktı ve tam olarak yan etkileri tespit edilemedi hala. Zaten aşıdan önce imzalanan kağıtta da belirtiliyor bu, sorumluluk kabul etmiyor bu yüzden aşıyı yapan şirketler.
Aşının içeriğinde zararlı olabilecek ne var peki?
İçerdiği küçük miktardaki virüs sebebiyleyse bu kargaşa, o virüsü her türlü kapacağız.
Aradaki farkı anlayamıyorum. Aşının içeriğinde, küçük miktardaki virüs haricinde farklı zararlı şeyler de mi var?

Aşının içeriğinde zararlı olabilecek ne var peki?
İçerdiği küçük miktardaki virüs sebebiyleyse bu kargaşa, o virüsü her türlü kapacağız.
Aradaki farkı anlayamıyorum. Aşının içeriğinde, küçük miktardaki virüs haricinde farklı zararlı şeyler de mi var?
mRNA aşıları farklı işliyor. Grip gibi küçük miktarda virüs yok sanırım. Yanlış biliyorsam düzeltin.

İçerisinde neler olduğunu soruyorum. Bize zararı olabilecek neler içeriyor aşı?
Yani okuduğundan anladığın bu mu?

Burası Technopat, teknoloji forumu. Bilecek kişi ben değilim. İçeriğini merak ediyorsan TIP kazan. Daha sonra yurt dışına çık Unilever, Biontech gibi yerlerde işe gir sonra gel bize de anlat canım.

mRNA aşıları farklı işliyor. Grip gibi küçük miktarda virüs yok sanırım. Yanlış biliyorsam düzeltin.
Sadece küçük miktarda virüsü bize aşılıyorlarsa sorun olmamalı.
Ama virüsün yanında bize zararı dokunabilecek farklı şeyler var mı içinde?
Burası Technopat, teknoloji forumu. Bilecek kişi ben değilim. İçeriğini merak ediyorsan TIP kazan. Daha sonra yurt dışına çık Unilever, Biontech gibi yerlerde işe gir sonra gel bize de anlat canım.
Peki bilmiyorsan neden konuya yazı yazmak zorunda olduğunu hissediyorsun?
Sana fikirlerini soran oldu mu?

Burası Technopat, teknoloji forumu. Bilecek kişi ben değilim. İçeriğini merak ediyorsan tıp kazan. Daha sonra yurt dışına çık unilever, BioNTech gibi yerlerde işe gir sonra gel bize de anlat canım.

Hem bilgisizsin hem konuşuyorsun. Sorulan soruya cevap veremeyeceksen konuşmayacaksın.

Burası Technopat, teknoloji forumu. Bilecek kişi ben değilim. İçeriğini merak ediyorsan tıp kazan. Daha sonra yurt dışına çık unilever, BioNTech gibi yerlerde işe gir sonra gel bize de anlat canım.

İyi ki seni çoktan engellemişim. Bende diyorum adamın mesajı nerede. Göz ardı ettiklerini göster butonuna basınca geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı