Aşırı derecede kafaya takma sorunu

IyesilAdmI

Hectopat
Yer
Şanlıurfa
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gerekli gereksiz her şeyi kafaya takan biriyim ne yapmalıyım ve düşünceler saçma sapan düşünceler içinde yaşıyorum resmen bıktım. Biliyorum her şey bende bitiyor fakat bir formül ile atmam lazım bunları ne yapmalıyım?

Biraz rahat olmaya çalış. Hayat öyle her şeyi kafaya takacak kadar değerli değil. Kendini alıştırmaya çalış. İlgin olmayan şeylerden uzak durmaya çalış.

Takıntı bende de var. OKB Diye geçiyor. Her gece yatmadan önce giderim ocağa bakarım o ocağın yanmadığını bilirim ama yinede kendimi alıkoyamam. OKB = Obsesif Kompulsif Bozukluk.

Aynı şey bende de var.

Aynen bende de bazen kafaya takma oluyor.

Bazen bende de kafaya takma oluyor.

Ben hiç bir şeyi kafama takmıyorum hayatı yaşamaya bakıyorum. En iyisi'de öyle zaten.

Biraz rahat olmaya çalış. Hayat öyle her şeyi kafaya takacak kadar değerli değil. Kendini alıştırmaya çalış. İlgin olmayan şeylerden uzak durmaya çalış.

Takıntı bende de var. OKB Diye geçiyor. Her gece yatmadan önce giderim ocağa bakarım o ocağın yanmadığını bilirim ama yinede kendimi alıkoyamam. OKB = Obsesif Kompulsif Bozukluk.

Ben bi şeye takıldığım zaman evrenin ne kadar büyük, dertlerimin ne kadar küçük ve takılmayacak şeyler olduğunu düşünüyorum... (Sülalem rahat :ıslık:)

Allah bize güç,kuvvet ve nefsine hakim olma gücü versin. Amin.

Yeni konular

Geri
Yukarı