Aşırı kötü müzik önerisi

Bence alper erözer enerji ve elanur bela güzel ama ülkece stresli zamanlardan geçtiğimiz ve genel olarak ruh halimizin bozulmaya başladığı için kimse beğenmiyor.

Enerji belanın yanında şahaser gibi duruyor çünkü belayı dinlerken sana ne LAN demesi var ya ve bunu duyunca aşırı derecede sınır oluyorsun. Çünkü örnek vereyim, arkadaşın Coca-Cola mı Pepsi diye soruyor ve ardından sana ne LAN diyor ve Enerji de gerçekten kötü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir çoğu paylaşılmış. Kötülerden bu var bence;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Favorim bu(bu iyi olanlardan);

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Enerji belanın yanında şahaser gibi duruyor çünkü belayı dinlerken sana ne LAN demesi var ya ve bunu duyunca aşırı derecede sınır oluyorsun çünkü örnek vereyim arkadaşın Coca-Cola mı Pepsi diye soruyor ve ardından sana ne LAN diyor ve Enerji'de gerçekten kötü.

Bilemiyorum kulak tırmalamıyor tabii ki şaheser değil ama çöp denecek kadar da kötü değil bence ortalamanın üzerinde şarkılar.

[

Bilemiyorum kulak tırmalamıyor tabii ki şaheser değil ama çöp denecek kadar da kötü değil bence ortalamanın üzerinde şarkılar.

Elanur bela gerçek anlamda kötü çünkü sana soru soruyor ve ardından sana ne LAN diyor ve üstüne gerçekten anlamsız şarkı sözleri ve hazır şeyler var

Enerji ise dandik gerçekten autotune üstüne garip bir klip ve anlamsız şarkı sözleri aslında söz bile değil çünkü sadece ses olsun diye varlar ve şarkının akılda kalan en büyük kısmı ise Alper'in sesi ve Sinerji kelimesi içeren cümle ve yani sadece Alper'in sesi yani rhytm beat artık neyse onlar aklında kalmıyorlar.

Hepsini izledim ancak Neo'nun bu konuda bir fikri olduğunu sanmıyorum. Abiciğim ben sevmiyorum bu şarkıları.
Yıllar yıllar önce bir Çinli adam der ki;
"Bazıları Bts'in açılımını bondage testicle sadism sananlar varmış. Doğru."

Var gerçekten o düşünebiliyor yani birinden nefret ettiğin için bunu yapma (üstüne kulağıma hitap etmiyor demek zor değil yani ve benim kulağıma hitap etmeyen her şeyi buraya atmıyorum).

alın hocam neyi arıyorsunuz ya kimsede önermemmiş.

Kötü şarkı önerisi demişsin. Kötü şarkı demek kulağıma hitap etmeyen müzik demek.

Kulağıma hitap etmeyen müzik kötü demek değil ki.

Şu an boğazım günlerdir kötü durumda ve bunu söylemeye bir yerlerim yemiyor (yani helal olsun bu acıya dayanıp buza bu acıyı çektirdiği için)

Geri
Yukarı