Aşırı sert masturbasyon sağlığa zararlı mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle de söyleme, kendimi "maalesef iyi hissediyorum" diyen birine fare zehri iç dediğim için uygunsuz içerikten ban attılar. Belki bende olduğu gibi konu sahibinin aklı yok, daha hızlı çekerse kopabileceği için size de ban atabilirler 😆

• Beğen
İfadeler: RPM
Bence yanlış düşünüyorsunuz masturbasyon halk arasında utanılacak bir şey gibi lanse edilirse birileri de bu tip konuları çevresine danışmaktan çekinir.

Hocam yavaş yapmakta fayda var, ergenliğimde bende boynumu öyle sıkardım ki kramp girerdi boynuma mastürbasyon anında, çok kötü bir durum durmakta duramıyorsun durmadıkça daha çok giriyor artık abarttığımın farkına vardım ve yavaş yapmaya başladım :D
Edit: duramıyorum diyorsanız sanayiden 1 kutu kauçuklu gres yağı alın yoksa o emanet fazla dayanmaz.

Böyle saçma şey yazıyorsun, sonra cinsel problem vs. olunca "ToPlUmUmUz KöğThÜ yAğH" diye deyiniyorsunuz. Toplumsal bilinç olmadıktan sonra 50 tane babaya sor, o da yanlış bilecek ve bilgi kirliliği olacaktır.

Böyle saçma şey yazıyorsun, sonra cinsel problem vs. olunca "ToPlUmUmUz KöğThÜ yAğH" diye deyiniyorsunuz. Toplumsal bilinç olmadıktan sonra 50 tane babaya sor, o da yanlış bilecek ve bilgi kirliliği olacaktır.
İnsanlar burada onu doktora götüremez bilgi de zor verir. Şu an herkesin bu konuda yaptığı bilgi kirliliği. Babasına danışır bir bir doktora falan sorar bilgi alır en azından.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı