Aşırı toksik insanlar

Al sana bitene bugün benim sınıftaki dersten birinden örnek ve bu sınıf bana bunu hep yapıyor. Deneme konuları ne diye soruyorum bana atarlanıyor. Hepsini atsam kanser olursunuz
057F486A-20A2-4690-A4B3-FC737446E55D.jpeg

"Gerçek hayatta kedi gibi insanlar, sanal alemde aslan kesiliyor"
Güzel lafmış çalarım ben bunu.
Reis daha devamı da var. Okulda da benle alay ediyor dövsem sıkıntı yaşayacağım o yüzden sabrediyorum. Şiddete meyilli değilim ama sinirlerim bozuldu. Sınıfta sadece 1’i beni anlıyor oda özür diledi senle dalga geçtiklerimi farketmemişim diye.
Geçmiş olsun hocam. Benimle de dalga geçerlerdi, anlayabiliyorum hissettiklerinizi. Sıkın dişinizi.

O insanlar genel olarak her yerde var. Dinciler, müzisyenler, sporcular ne bileyim siyasetçiler. Ateistim, diyorum. Uyarmak farzdır ayağına dinini anlatıyor. Benim yaptığımı yapın, sporcular hariç toksik insanlara sövün, gidin. Uğraşılmaz onlarla. Yani ben uğraşmıyorum en azından. Engelle, şikayet et, geç.

Benim sınıfımda baya toksik insan var. Hatta bir anımı anlatıcağım:
Bir gün bir kaç arkadaş ile (artık arkadaş değiliz) sohbet ediyoruz. Konu ise diziler. Ben Türk dizisi izlemediğim için pek konuşamıyorum. Soruyorlar bana neden konuşmuyorsun diye ben de dizi izlemediğimi söyledim. Sebep olarak çok uzun sürdüklerini ve sürekli aynı konular işlendiğini söyledim. Ancak eski dizileri sevdiğimi söyledim (Aşk-ı Memnu, Çocuklar Duymasın vb.). Bana sen zaten bebek şeyleri sevdiğimi söylediler (Pokemon'dan bahsediyorlar bebek şeyi derken.). Ben de bebekler için olmadığını ve böyle konuşmamanız gerektiğini söyledim. Ben onların sevdiği dizilere karışmıyor UK ama onlar bana karışıyor. Sonra "Bu bizim görüşümüz, istediğimizi söyleriz karışma bize" dediler. Ben de sinirlendim ama nafile 3 kişiye karşı bir kişiydim. Zaten hep böyle oluyor. Oyun oynamayı sevdiğimi söyleyince "Çocuk musun?" diye tepki gösterdiler. Ben de kestim arkadaşlığı zaten.
Umarım kafanızı benim anılarımla boşa ağrıtmamışımdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı