Aşırı toksik insanlar

Raporladım. Muhtemelen siz raporlamamışsınız. Yoksa moderatörler sabahtan akşama kadar bütün yazılanları okuyor mu zannediyorsunuz?

Kankam 1-2 değil o kadar çok gördüm ki insanlar tartışmaya gelmiyorlar, kendilerinin haklı olduğunu kanıtlamaya geliyorlar. Kendisinin konu ile alakalı en ufak fikri olmasa, karşı taraf bu işin içinde olsa bile karşı tarafın dediklerini dinlemez onu "aptallık" ile suçlar en haksızın o olduğunu söyler. Ben haklı olsam bile birisine "bu bilgi yanlış" demeye korkuyorum çünkü ne kadar haklı olursan ol "en aptal" ilan ediliyorsun. Tartışmalar inan böyle bu çok rahatsız edici. Kimse tartışmada kendisine bir şey katmak amacında değil haklı olduğunu ispatlamak amacında.
Bu doğru bir hareket değil, böyle şeylerin olmadığını iddia ediyor iseniz okurken
"siz ciddi misiniz? Cidden bu tartışma mı? "boş yapma hiçbir şey bilmiyorsun" mu, kaç yaşına gelmişsiniz gerçekten buradaki amacınız ne?"
diye saçımı yolduğum konuların hiçbirisine denk gelmeyecek kadar Matrixvari bir insansınız.
Ben inan çok rahatsız oluyorum insanların tartışmaya değil de kendi haklı olduğunu ispatlamaya gelmesinden.

Son düzenleme:
Toksık ınsan vardır ama toksıklıge yumrugunu kaldıramayan gucsuz de vardır.
Üstteki mesajların bir kısmı doğru siz boynunuzu eğdiğiniz sürece bunlar yapmaya devam edecek.

Geçen oyunda chate biri kazandı diye sövdü millete. Lan dedim niye küfür ediyorsun yandaşı da geldi sanane y****m dedi. Çıktım oyundan hiç uğraşmadım uğraşınca daha da çok sövüyor.

Geçen oyunda chate biri kazandı diye sövdü millete. Lan dedim niye küfür ediyorsun yandaşı da geldi sanane y****m dedi. Çıktım oyundan hiç uğraşmadım uğraşınca daha da çok sövüyor.
Peki tipi buna mı benziyordu :

Dosya Ekleri

• retarded.gif
    retarded.gif
    5,4 KB · Görüntüleme: 43
Bence bilinçsiz aileler ve ilkokulda çocuklara "davranış eğitimi" dersi vermemeleri yüzünden böyle insanlar var. Aile konusunda bir çözüm yok ama ilkokulda çocuklara "davranış eğitimi, birisiyle nasıl konuşulmalı" tarzı şeyler öğretilse çok iyi olurdu.

Bunlar hep vardı bundan sonra da bitmeyecek. Ayrıca bunlar yüzünden kendinizi karamsarlığa sürüklemenizi yanlış buluyorum, emin olun bahsettiğiniz kişiler bu hareketleriyle oldukça mutlu yaşayıp gidiyor ve ben bunlar yüzünden kendimi kesinlikle üzemem. Takmayın geçin gidin, kendinize doğru düzgün çevre edinin ve yanınızdaki insanlarla seviyeli muhabbet edin. Bu tipleri zaten bi müddet sonra umursamamaya başlarsınız, yaşınızı bilmiyorum ama yok yaşamak istemiyorum felan diyerek kendinizi üzmeyin. Kendi yolunuza bakıp bunlara takılmamayı öğrendiğiniz zaman çok rahat edeceksiniz, ayrıca kimseyi de düşüncesi nedeniyle yadırgayamayız maalesef sapkın düşünceler de içimizde dolanıyor ve bunlarla yaşıyoruz. Haddini aşan tiplere insan yerine koyup cevap verme zahmetine bile girmiyorum çünkü gerek yok, suç boyutunda bir şey varsa da dava açarım yargı uğraşsın, ben ne uğraşacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı