Aşk diyarı Technopat!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Modlar onaylıyor yapacak bir şey yok maalesef.
Forum kurallarına dair bir ihlal yok, neden onaylanmasın. Nasıl senin benim bizim diğerlerinin bilgisayar hakkında açılan bir konusu onaylanıyorsa bu da onun gibi bir şey. Saçma konuları onaylamıyorlar zaten.

Forum kurallarına dair bir ihlal yok, neden onaylanmasın. Nasıl senin benim bizim diğerlerinin bilgisayar hakkında açılan bir konusu onaylanıyorsa bu da onun gibi bir şey. Saçma konuları onaylamıyorlar zaten.

Yani.
Geçen bir ara millet neden Turbox'u aliyor diye konu açtım bir baktim aa konu onaylanmamış içim acıdı.

Başlıkta yazdığı gibi, artık burası "Technopat.net" olmaktan çıktı. "Aşktopat.net, Dedikodupat.net" gibi şeylere dönüştü. Öncelikle, burası sizin özel hayatınızı aktaracağınız bir yer değil ve olmamalı. Özellikle malum bir üye var kendisini biliyordur, çok yüksek ihtimalle "troll" olduğunu düşünüyorum. Kendi kafasından saçma şeyler oluşturup konu açıyor sanırım. Bir şey deyince de girmeyin konuya diyor. Ben senin konunu görmek zorunda değilim zaten.
Hangi üye hocam? Söylemezseniz içimde kalır :D

Hocam bu konularda saçma bunları neden onaylıyorlar?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı