Aşk konuları

Teknoloji forumunda aşk konularının olmaması gerektiği fikrine katılıyor musunuz ?

• Katılıyorum

Oy: 52 48,6%
  • Katılmıyorum

Oy: 55 51,4%

• Oy verenlerin toplamı
    107

enmenka

Picopat
Burası sosyal evet burası sorunların çözülmeye çalışıldığı bir yer evet ama teknolojik sorunların. Lütfen yapabilirseniz ayrı bir site açın. Bizim milletimizde bir psikolog olmuş herkes tavsiye vermeye çalışıyor. Verdikçe tutuyor verdikçe tutuyor teknoloji forumu oluyor 'kızlar soruyor'.bu teknoloji dışında açtığım ilk ve son konu olması dileğiyle. Sizin görüşleriniz nedir sosyal üyeleri?

TimoLoX

Picopat
Yer
İzmir
Burası sosyal evet burası sorunların çözülmeye çalışıldığı bir yer evet ama teknolojik sorunların. Lütfen yapabilirseniz ayrı bir site açın. Bizim milletimizde bir psikolog olmuş herkes tavsiye vermeye çalışıyor. Verdikçe tutuyor verdikçe tutuyor teknoloji forumu oluyor 'kızlar soruyor'.bu teknoloji dışında açtığım ilk ve son konu olması dileğiyle. Sizin görüşleriniz nedir sosyal üyeleri?

Olmasın şu iğrenç lise aşkı mevzuları adam gelmiş sevdiğim kıza nasıl açılırım diye konu açıyor bune ya kaldırsınlar gerçekten.

AngelOfDeath13

Picopat
Yer
Dünyayı yok ediyor ama O'nunla...
Hocam bir çete savaşı başlattınız.

Ciri Riannon

Centipat
Yer
Kaer Morhen
Şahsen aşk konularından bende hoşnut olmuyorum ve açılmasını gereksiz buluyorum, @adanalihiyar hocamın da dediği gibi, kişinin şahsi halletmesi gereken şeyler bence bunlar. Fakat açıklamasındada yazdığı gibi "Teknoloji dışındaki serbest kürsü" yani böyle bir olanak sağlanmış ve kullanmak üyenin en doğal hakkı.

Ayrıyeten konu açacak üyelere tavsiye, göz göze geldiğiniz her kız için tribe girip aşık mı acaba diye konu açmayın veya kendinizi sorgulamayın. Seviyorsa belli eder zaten.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı