Aşk konularının kapatılmasını neden istiyorsunuz?

Aşk konularının kapatılmasını neden istiyorsunuz?

• Aşk ile ilgili bir şey bilmiyorum

• Kıskanıyorum

• Öz güven eksikliğinden dolayı buraya yazan ergenleri görmek istemiyorum

• Hayatım boyunca sevgi görmedim, aşık olmadım

• Konu dışı bölümünde bilgisayarlar hakkında konuşmak istiyorum

• Gezegenlerin hareket etmesiyle duyguların değişeceğine inanıyorum

• Öylesine...

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Burası senin aşk hayatına yardım edemez. Senin kim olduğunu bilmiyoruz, kişiliğini bilmiyoruz, sevdiğin kişiyi de bilmiyoruz. Aranızda ne oldu onu bile bilmiyoruz. Bu aşk konularında yardım edemeyiz size. Çünkü tanımıyoruz sizi.

Bu aşk, sevgili konuları insanları forumdan soğuttu resmen. Her foruma girdiğim zaman sevgili konusu görmekten bıktım.

Konu Dışı, özgürler. Zaten özgür olmasalar Moderatörler karışmaz mıydı?
Bizim demek istediğimiz o değil. Burası sadece moderasyon ekibinin bulunduğu bir yerde değil. Millet aşk konularından bıktı açılacaksa yukarıda dediğim gibi ciddi ve belirli yaş kitlesi arasında açılması. Çocuk daha spermden yeni çıkmış geliyor "aşık oldum" diyor. Bu tür konular boşa sunucu israfı. Sana yemin ediyorum aşk konuların yarısı silinse Technopat 2 kat daha hızlı olur. O kadar gereksiz aşk konuları var ki...
Yani kısacası kahinlerin bilemeyeceği konular direkt red, adam gibi sorulan, yaş kitlesi iyi olup ciddi düşünen ve nedeni iyi olan konular onaylansın.

Saçma aşk konuları yüzüne gerekli konular araya kaynıyor. Yok bana baktı aşık mı? Hoşlanıyorum ama açılsam mı? Hoşlanıyorsan söyle bu kadar basit. Bilgisayarı ile ilgili sorunu olan kişi açıyor konuyu aşk konuları yüzüne kaynıyor geç çözüme kavuşuyor. Forumun ana teması teknoloji. Aşk konuları ile ilgili farklı forumlar mevcut gidin oradan açın. Aşk sorularından rahatsız oluyorum diye ve aşk konusu açan kişi girme dedi diye onun keyfine göre hareket etmek zorunda değilim.

Kaç kişi aşk için profesörlere gider emin değilim.

Aşk acısına bağlı psikolojik sorunlardan psikoloğa giden vardır. Aşk için tavsiye almaya giden yoktur.
Daha ne dediğimi bile anlamıyorsun. Aşk profesörü diye bir şey olmaz zaten, lafın gelişi bir argüman. Hayatında çok sayıda aşk yaşamış birisinden tavsiye alırsın o da gerçek aşkı yaşamış bir insansa 35 - 40 yaş ve üstündedir zaten. 15 yaşında değildir.

Bir aşk hikayesi...

Adım 1- Kuzenine aşık ol.

unknown.png

Adım 2- Eski aşkın boş olduğunu anlayıp yeni kız bul.

unknown.png

Adım 3- Yeni tanıştığın kızdan ayrıl ve aşk acısı çek.

unknown.png

Adım 4- kızlara karşı bir öfkeni insanlara göster.

unknown.png

Adım 5- Yeni tanıştığın kızla tekrar barış ve mesajlarına geç cevap versin.

unknown.png

Adım 6- Yeni kızın seni önemsemediğini anla.

unknown.png

Adım 7- Yeni kız bul.

unknown.png

Adım 8- Bu kadar boş konu açtıktan sonra çok fazla linç yediğin için isyan ile ilgili konu aç.

unknown.png

1635416209642.jpeg

Çocuk daha spermden yeni çıkmış geliyor "aşık oldum" diyor. Bu tür konular boşa sunucu israfı.
Biz karışmazsak çocuk yanlış yola girebilir. Elimizden geldiği kadar ikna ediyoruz, uzaklaştırıyoruz bu işlerden.

Bir aşk hikayesi...

Adım 1- Kuzenine aşık ol.

unknown.png

Adım 2- Eski aşkın boş olduğunu anlayıp yeni kız bul.

unknown.png

Adım 3- Yeni tanıştığın kızdan ayrıl ve aşk acısı çek.

unknown.png

Adım 4- kızlara karşı bir öfkeni insanlara göster.

unknown.png

Adım 5- Yeni tanıştığın kızla tekrar barış ve mesajlarına geç cevap versin.

unknown.png

Adım 6- Yeni kızın seni önemsemediğini anla.

unknown.png

Adım 7- Yeni kız bul.

unknown.png

Adım 8- Bu kadar boş konu açtıktan sonra çok fazla linç yediğin için isyan ile ilgili konu aç.

unknown.png

Eki Görüntüle 1200282
Hahahahahahhaha hocam bunu ss alıp bana atın lütfen. Telefondayım. O kadar güzel ki anlatamam. Profilime sabitlicem.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı