Aşk konularının kapatılmasını neden istiyorsunuz?

Aşk konularının kapatılmasını neden istiyorsunuz?

• Aşk ile ilgili bir şey bilmiyorum

• Kıskanıyorum

• Öz güven eksikliğinden dolayı buraya yazan ergenleri görmek istemiyorum

• Hayatım boyunca sevgi görmedim, aşık olmadım

• Konu dışı bölümünde bilgisayarlar hakkında konuşmak istiyorum

• Gezegenlerin hareket etmesiyle duyguların değişeceğine inanıyorum

• Öylesine...

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Öz güven eksikliğinden dolayı buraya yazan ergenleri görmek istemiyorum.​

Bu şıkkı görmemiştim. Keşke görseydimde işaretleseydim.

Yorumları tek tek okudum, yalnızlıktan ölen insanlar görmek istemiyorum yazmış. 😃 az sosyalleşin, ama buradaki sosyal değil dışarıdaki gerçek hayatta.

Bir aşk hikayesi...

Adım 1- Kuzenine aşık ol.

unknown.png

Adım 2- Eski aşkın boş olduğunu anlayıp yeni kız bul.

unknown.png

Adım 3- Yeni tanıştığın kızdan ayrıl ve aşk acısı çek.

unknown.png

Adım 4- kızlara karşı bir öfkeni insanlara göster.

unknown.png

Adım 5- Yeni tanıştığın kızla tekrar barış ve mesajlarına geç cevap versin.

unknown.png

Adım 6- Yeni kızın seni önemsemediğini anla.

unknown.png

Adım 7- Yeni kız bul.

unknown.png

Adım 8- Bu kadar boş konu açtıktan sonra çok fazla linç yediğin için isyan ile ilgili konu aç.

unknown.png

Eki Görüntüle 1200282

İşte bu yüzden yasaklanmalı. Liseye yeni başlamış çocuklar açıyor bu tip konuları daha çok. Bazen sınır aşılıp, giyinişine kadar gidiliyor. Nedense okul zamanında açılır bu tip konular. Yazları göremezsiniz. Yazın aşk yok galiba.

İşte bu yüzden yasaklanmalı. Liseye yeni başlamış çocuklar açıyor bu tip konuları daha çok. Bazen sınır aşılıp, giyinişine kadar gidiliyor. Nedense okul zamanında açılır bu tip konular. Yazları göremezsiniz. Yazın aşk yok galiba.

Ege Üniversitesi Hazırlık Sınıfı öğrencisiyim. Arkadaşlarım 19-20 yaşında. Benim bir liseli ergen olduğumu düşünüyorsanız büyük yanılıyorsunuz.

@bilgisayar noobu Özellikle sana yazmadım. Genel olarak konuştum. Üzerine alınmak isteyen alınabilir. Ben kimseye özel olarak laf söylemem. Her zaman genel konuşurum.

Bence aşk konuları için ayrı bir kategori açılmalı. İsteyen girsin istemeyen girmesin konu dışında bilgisayar görmek isteyen konu dışına girsin aşk konuları hakkında konuşmak isteyenlere aşk kategorisi açılsın.

Neden istendiğini anlayamıyorum aksine.

Bence aşk konuları için ayrı bir kategori açılmalı. İsteyen girsin istemeyen girmesin konu dışında bilgisayar görmek isteyen konu dışına girsin aşk konuları hakkında konuşmak isteyenlere aşk kategorisi açılsın.
Aman dememiş ol. Sonrada ana sayfada kategori: aşk diye yazı görürüz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı