Aşk Sevgi Nefret Özlem

Hiç hesapda yokken böyle durup dururken ?

• Ah acıyor canım bazen

Oy: 2 100,0%
  • Ama gel diyemem gelme hiç diyemem

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    2

PÖHH

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bundan tam 4 yıl önce lise 1 de ayşe adlı güzel mi güzel bir kız vardı, ilk göz agrımdı. Çok seviyordum, öyle böyle degil deli gibi seviyordum. Hiç bırakmıcakmış gibiydi beni. Sonra ne oldugunu anlamadım benı bıraktı. Yüregimde acısı kaldı ve o günden sonra hiç bir şey eskisi gibi olmadı. Okulumu gelecegimi herşeyim elllerimden kaydı gitti ve şimdi bugun yarın ve oburgün ondan sonraki gün perişan bir ömür sürdüm.

Artık kurtulmak istiyorum birini sevmek istiyorum. O da benı sevsın istiyorum fakat korkuyorum yenıden terk edilmeyi kaldıramaz yüregim. Ne yapmalıyım kendımı pc oyunlarına verdim olmadı. Aklına dusuyor yardım edın akıl verin. Bu durumdan kurtulmak istiyorum. Ne sigara içtim ne de alkol.

Sessizlige büründüm kendı kabuguma cekıldım. Bılmıyorum sonum ne olcak hayırlısı olsun demek ıstemıyorum her hayırlı olsun dedımde tersı geldi. Kendıme soruyorum cevap yok. Neden ayrıldık aynı üzün anıden yanlızım ah acıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı