Askeri Alanda Türkiye, Orta Doğu'da 1. Sırada!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Global FirePower sonuçlarına göre Türkiye askerî güç olarak Orta Doğu'da 1. sırada. Yine Global FirePower'a göre askerî güç olarak dünya çapında 11. sıradayız. Elbette bu bilgiler %100 doğru diyemiyorum ama bu kadar yüksekte olmamız beni inanılmaz mutlu etti. İnşallah daha da yükseliriz ve bu ülkenin çalışkan gençleri olarak yükseltmek adına elimizden geleni sonuna kadar yaparız. Kaynak:2021 Military Strength Ranking

Son düzenleyen: Moderatör:
En büyük askeri güç ekonomidir. Bakınız Barış pınarı harekatını devam ettiremedi Türkiye. Neden? Çünkü Amerika tehdit etti. Trump sadede tweet atarak doları 8 lira yapmadı mi Türkiye'de? Ee en güçlü ordu TSK olsa ne fayda?
Boş şeyler bu en güçlü ordu listeleri.
Ergen mastürbasyonuna yarar ancak.

1.İsrail 2. Türkiye 3. İran benim gözümde ama 1V1 de İsrail kaybeder ama öyle tüm orduyu alıp savaşma olmadığı için İsrail'in kazanma şansıda var.

En büyük askeri güç ekono midir? Bakınız barış pınarı harekatını devam ettiremedi Türkiye. Neden? Çünkü Amerika tehdit etti. Trump sadede tweet atarak doları 8 lira yapmadı mi Türkiye'de? Ee en güçlü ordu tsk olsa ne fayda?
Boş şeyler bu en güçlü ordu listeleri.
Ergen mastürbasyonuna yarar ancak.

Askeri güç ve silah, insan ve doğanın önüne geçmemeli yoksa bu oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı