Askeri pilotluk için diş teli kullanmak bir engel midir?

Engel mi değil mi net bir bilgim yok fakat o tel ağzınızda sonsuza dek kalmayacak değil mi? Mutlaka çıkarılacağı için gereksiz olmuş bu soru.

Hayır tel tedavisinden sonra dişlerin arkasına sabitleyici takılır sonsuza kadar o yüzden sordum benim tellerim önde değil tedavim bittiği için arkaya sabitleyici takıldı
Sabitleyici dediğim biraz daha küçük teller yani öyle kocaman teller değil bir sorunum yok ağız ve diş ile ilgili

Hayır tel tedavisinden sonra dişlerin arkasına sabitleyici takılır sonsuza kadar o yüzden sordum benim tellerim önde değil tedavim bittiği için arkaya sabitleyici takıldı
Sabitleyici dediğim biraz daha küçük teller yani öyle kocaman teller değil bir sorunum yok ağız ve diş ile ilgili
Tedaviden sonra bana da arkaya o küçük tellerden taktılar ama 2 kez yerinden çıktı. Ben de braketleri söktürüp bir daha taktırmadım, yani sonsuza kadar durucak diye bir şey yok, istediğin zaman kurtulabiliyorsun onlardan ve büyük çaplı bir bozulma da olmuyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı