Askeri taktiksel oyun önerisi

Hikayenin yanında taktiksel noktanın ağır bastığı bir oyun MGS V
Senin demek istediğin direk "hikaye ya hiç olmasın ya da çok az olsun" diyorsan
Zero Hour'u tavsiye ederim
Hah bak bu istediğim kafada bir oyun. Deneyeceğim teşekkürler.
Fiyatı da uygunmuş ama server doluluk oranı nasıldır?
Squad güzel oyundur, hele oynayacak ekip kurarsanız tadından yenmez.

Hikaye olsun diyorsan da MGS V çok iyi gider.
Denenebilir teşekkürler.

Ready or Not, ground branch şu an bu ikisine sardım bunlar gibi oyun önerisi arıyorum. Swat, R6, arma gibi bilindik oyunları yazmazsanız iyi olur. Grafik anlamında da iyi olursa güzel olur.
Rainbow Six Siege 2 olabilir. Ben oynarken çok zevk almıştım.

Taktiksel ve savaş teması isterseniz Squad.

Daha FPS odaklı ve gerçekçi hissiyat veren bir oyun isterseniz kesinlikle Escape From Tarkov. Ama fiyatı çok tuzlu maalesef...

Single veya CO-OP düşünürseniz Ghost Recon Wildlands veya Breakpoint olabilir. Ama bir yerden sonra çok tekrar ediyor kendisini.

Biraz daha basitleştirilmiş savaş oyunu isterseniz World War 3 düşünülebilir.

L4D2 tarzı ilerlemeli co-op ve uzaylı-yaratık teması düşünürseniz daha taktiksel sayılabilecek GTFO olabilir.

Kimse yazmamış ama Payday 2 de bonus olarak bulunmalı bence. Pek çok görev için taktik önemli çünkü.

Kapalı alfası henüz bu ayın başında çıkan, yaz aylarında kapalı betası çıkacak olan dieselpunk temalı, uzayda geçen bir loot and survive oyunu var Marauders adında. Şu an ön siparişte ve %10 indirimli şekilde 224 liraya alınabiliyor. Oyun Escape from Tarkov tadında fakat ondan ayıran birkaç mekaniğe sahip. EFT kadar tryhard bir oyun değil, silah ve sağlık mekanikleri daha basit. Oyunu alfasında 1 hafta civarı oynadım ve 224 liraya kesinlikle değeceğini söyleyebilirim. Daha detaylı incelemek isteyenler için oyunun linkini bırakıyorum.

Taktiksel ve savaş teması isterseniz Squad.

Daha FPS odaklı ve gerçekçi hissiyat veren bir oyun isterseniz kesinlikle Escape From Tarkov. Ama fiyatı çok tuzlu maalesef...

Single veya CO-OP düşünürseniz Ghost Recon Wildlands veya Breakpoint olabilir. Ama bir yerden sonra çok tekrar ediyor kendisini.

Biraz daha basitleştirilmiş savaş oyunu isterseniz World War 3 düşünülebilir.

L4D2 tarzı ilerlemeli co-op ve uzaylı-yaratık teması düşünürseniz daha taktiksel sayılabilecek GTFO olabilir.

Kimse yazmamış ama Payday 2 de bonus olarak bulunmalı bence. Pek çok görev için taktik önemli çünkü.
Hocam Swat olabildiğimiz ve pve veya solo baskın yapabildiğimiz oyunlar var mı bildiğiniz? Öyleleri daha çok ilgimi çekiyor.

Hocam Swat olabildiğimiz ve pve veya solo baskın yapabildiğimiz oyunlar var mı bildiğiniz? Öyleleri daha çok ilgimi çekiyor.
Swat kadar o baskın, rehine kurtarma atmosferini yaşatan başka bir oyun bilmiyorum ben. Zaten o türün devamı niteliğindeki oyunları da siz oynamışsınız. Başka gelmiyor aklıma.

Yeni gelecek oyunlardan Six Days in Fallujah var ama o da Swat gibi değil. Daha çok Insurgency tadında bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı