Askerlik için tavsiyeler

Merhabalar.
Benim de askerliğim Sivas merkeze düştü.
Nasıl geçti askerliğin ve Sivas merkez askerliği nasıl?
Sivas biraz zorlu geçti çünkü gelip geçici gördükleri icin askerleri çok ilgilenmiyorlar. Hastalanmamaya çok dikkat et ve psikolojini sağlam tut. Nakit taşımana gerek yok. Askeriye içinde kart geçiyor. Hudut birliklerine gideceksin ve oralarda sorumluluk almaktan kaçma. Yolun bahtin acik olsun. Korona dönemi olduğundan çok dikkat et kendine. He bide Sivas Merkez olarak gidiyorsun ama ordan Temeltepe' ye gidebilirsin. Dedikodular eski hali için. Ben çok üzülmüştüm Temeltepe çıktı diye. Temeltepe daha rahat askerlik için.

Sivas biraz zorlu geçti çünkü gelip geçici gördükleri icin askerleri çok ilgilenmiyorlar. Hastalanmamaya çok dikkat et ve psikolojini sağlam tut. Nakit taşımana gerek yok. Askeriye içinde kart geçiyor. Hudut birliklerine gideceksin ve oralarda sorumluluk almaktan kaçma. Yolun bahtin acik olsun. Korona dönemi olduğundan çok dikkat et kendine. He bir de Sivas merkez olarak gidiyorsun ama oradan Temeltepe'ye gidebilirsin. Dedikodular eski hali için. Ben çok üzülmüştüm temeltepe çıktı diye. Temeltepe daha rahat askerlik için.

Anladım, teşekkür ederim.
Acemi birliğim Sivas merkezde ama koronadan dolayı usta birliğimide aynı yerde yapabilirim.

Geri
Yukarı