Askerlik Tecil Başvurusunda Sınıf ve Tertibat Bekliyor Nedir?

Ben de bir yanlış yapıp E Devlet üzerinden tecil yaptırmaya çalıştım bu yazı çıktı yarın askerlik şubesine gideceğim.

Son düzenleme:
Merhaba Arkadaşlar 03.09.2019 yıllına kadar tecillidir yazıyor.

Fakat durum ise : Askerlik Tecil Başvurusunda Sınıf ve Tertibat Bekliyor Yazmakta.

Ağustos 2019 mu ?

Kasım 2019 mu ? sizce askerliğim .

Merhaba Arkadaşlar 03.09.2019 yıllına kadar tecillidir yazıyor.

Fakat durum ise : Askerlik Tecil Başvurusunda Sınıf ve Tertibat Bekliyor Yazmakta.

Ağustos 2019 mu ?

Kasım 2019 mu ? sizce askerliğim .

03.09.2019 tarihine kadar tecilli olduğunun bilgisi olmasaydı eğer Ağustos 2019 olarak asker olacaktın.
Kasım 2019 olarak asker olacaksın.

Kesin bilgi edinmek için askerlik şubesine giderek doğrulama yaptırabilirsin.

Merhaba iyi günler ben Kasım 2019 celp döneminde askere gitme için tecilimi bozdurdum. Fakat 30.06.2020 tarihine kadar askerlik ile ilişiğiniz bulunmamaktadır yazısı askerlik durum belgesi sayfasında karşıma çıkıyor. Önemsememeli miyim yoksa askerlik şubesinden işlem yaptırmam gerekiyor mu?

Merhaba iyi günler ben Kasım 2019 celp döneminde askere gitme için tecilimi bozdurdum. Fakat 30.06.2020 tarihine kadar askerlik ile ilişiğiniz bulunmamaktadır yazısı askerlik durum belgesi sayfasında karşıma çıkıyor. Önemsememeli miyim yoksa askerlik şubesinden işlem yaptırmam gerekiyor mu?
Askerlik şubesine uğraman iyi olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı