Askıya alınan YouTube kanalı için itiraz nereye yapılır?

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
[email protected] ve Google Supports'a yazdım ama içim hala rahat değil. Kanalda bir tek video vardı ve hiç kimseden kesit almadım. Ona rağmen kanal ihtar yedi. Kanalı en kısa sürede nasıl açtırabilirim? Başka itiraz verebileceğim yer var mı? Kanal tek ihtarda kapandı.

Bende de aynı durum vardı video falan paylaşmadım direkt gitmiş hesap.Steam çaldırdığım zaman ytden dosya indirmiştim o şekilde çaldırmıştım o yüzden haklı buldum uğraşmadım.

[email protected] ve Google Supports'a yazdım ama içim hala rahat değil. Kanalda bir tek video vardı ve hiç kimseden kesit almadım. Ona rağmen kanal ihtar yedi. Kanalı en kısa sürede nasıl açtırabilirim? Başka itiraz verebileceğim yer var mı? Kanal tek ihtarda kapandı.

Videonuzda topluluk kurallarını ihlal eden içerik barındırdıysanız doğal olarak kaldırırlar ama kanal tek ithar da kapanmaz en az 3 ithar ile kapananır mail adresinize sebebi gelmiştir.

Videonuzda topluluk kurallarını ihlal eden içerik barındırdıysanız doğal olarak kaldırırlar ama kanal tek ithar da kapanmaz en az 3 ithar ile kapananır mail adresinize sebebi gelmiştir.
Sebebi gelmedi. Trojan girdi bilgisayara sonra Youtube hesabı kapandı. Tek video vardı tekte kapanmaması gerek. Topluluktan ban yemiştim.

Neden askıya alındınız?
Trojan yüzünden.

Geri
Yukarı