Asla gerçekleşmeyen hayalleriniz neler?

• Çok sağlam bir PC toplayıp RDR2'yi sorunsuzca oynayabilmek. Kendi laptobumda (Mx130 ve I5 1035g7) ilk başlarda düşük fpsle ve düşük grafiklerle uğraşırım sanıyordum. Oyunu indirdikten sonra ve belli ayarları yaptıktan sonra 1600x900p Yüksek-Orta ayarlarda 25-35 FPS arası değerlerle 220 saat oynamıştım. Umarım daha iyi bir PC ile tekrardan oyunu oynarım.

• Geçmişte "keşke bunuda yapsaydım, keşke bunuda söyleyeseydim." dediğim şeyleri düzeltmezdim. Çünkü hayatta verdiğim her bir karar beni bir şekilde ileriye taşıyan ve olgunlaştıran özelliklere sahipti. Geçmişe gidip bunu bozmak istemiyorum.

Kıymetli hocam hayatımızda hepimizin zaman zaman yüzümüzden gülmeyi alan durumlar olur...
Keşke dediğiniz gibi "zaman zaman" olsa. Gerek stres gerek yalnızlık gerek sıkkınlık sebebiyle kendimi mutlu edebilmeyi pek beceremiyorum.

...ben de bugün çok üzgünüm dokunsan ağlarım ama bunu çevreme yansıtmayıp onların üzülmesini istemiyorum o yüzden her zaman güler yüzlü olmaya çalışıyorum.
Benim de dışa vurduğum dünyamla içimdeki dünyam çok ayrı. Ben de öyle yapmaya çalışıyorum.

Geri
Yukarı