Asla gerçekleşmeyen hayalleriniz neler?

Şu dolaplara yaslanıp bir kızın boynunu emmek. Gittikçe de hayalleşmeyecek gibi duruyor.

ohhhhhhhh.jpg

İyi geceler sevgili sosyal üyeleri soru başlıkta 😉🙂 benim gerçekleşmeyen hayalim sabahları okula gitmek için binanın önüne çıkınca havanın soğunu hissedince, içimden keşke bunlar bir rüya olsa şu anda mışıl mışıl yatağımda uyusam diyorum ama olmuyor😶

Keza gerçekleşmeyen değil gerçekleşemeyecek düzeyde olan bir hayalim var messi gibi bir futbolcunun seviyesine ulaşabilmek veya Barcelona'da oynayabilmek keza ülkenin altyapısı ile kolaylaştırmak yerine ellerinden geldiğince zorlaştırmışlar:')
Onun beni sevmesi. Az önce tartıştık, nedeni ise aşırı komik ve saçmaydı.
bana bakması imkansız olan biriyle konuşuyorduk, yani iyi gidiyordum idare ediyordum, sonra biraz soğuk yapmaya başladı. Uzun zaman sonra bugün biraz konuştuk, sonra gereksiz bir tartışma başladı. :/

Klasiktir bu olay, seninle sıcak soğuk oynayıp bağlamaya çalışıyor boş ver sen göster ona onsuz veya hayatının tek odak noktasının o olmadığını.

Nissan GTR-R34.. Hep hayalimdeki araba sırf bu arabayı alabilmek için gecenin 2sine 3 üne kadar ders çalışıyorum ama gel gör imkansız gibi :')

Uyandığım zaman tüm bunların simülasyon olduğunu ve Türkiye simülasyonunu başarı ile bitirdiğimin söylenmesi.
Bu sayede herkesin huzurlu olduğu. Üzüntü ve acının olmadığı ütopik bir dünyada yaşamak.
Şaka yaptım.
Şöyle bir kasa ve monitör isterdim

Geri
Yukarı