Asosyal ve yanlızlık temalı filmler

Amerikan pastası 5 çok güzel. Pasta yapmayı yeni öğrenen genç ve yalnız bir adamı konu alıyor. Tavsiye ederim.

Bana biraz fazla ergen amarikan filmleri gibi geliyor hiç amerikan pastasını izlemedim ama konusu kızlarla yatmak gibi en azından o şekilede duydum.
Transformars ilk 3 filmi. Witwicky'nin ergen hayatı yüzünden mahvoldu seri.

İzledim.

Asosyal, yalnız, ezik genç temalı bir film arıyorum. Birden fazla film önerirseniz çok iyi olur, çoğunu izlemiş olacağım çünkü.
Dizi olarak Mr. Robot'u öneririm. Bu arada konu başlığında yazım yanlışı var gözden kaçmış sanırım.

8.den zarar gelmez.

😁 Yılda 3 kere izliyorum 3 ay önce falan tekrar izledim biraz zaman geçmesini bekliyorum.
Dizi olarak mr. Robot'u öneririm. Bu arada konu başlığında yazım yanlışı var gözden kaçmış sanırım.

Hocam mr. Robot'u izliyordum sonra 3. sezondu sanırım bir yerde kayboldum hangi bölümde olduğumu unuttum şimdi tek tek hangi bölümde kaldığımı arayasım yok belki ileride tekrar 3. sezonu baştan izlemeye başlarım ve fark edemedim nerede hata acaba.

😁 Yılda 3 kere izliyorum 3 ay önce falan tekrar izledim biraz zaman geçmesini bekliyorum.

Hocam mr. Robot'u izliyordum sonra 3. sezondu sanırım bir yerde kayboldum hangi bölümde olduğumu unuttum şimdi tek tek hangi bölümde kaldığımı arayasım yok belki ileride tekrar 3. sezonu baştan izlemeye başlarım ve fark edemedim nerede hata acaba.

Yalnızlık olması gerekiyor. Başlıktaki hata "yanlızlık" kelimesi.
Film olarak önerim ise Eternal sunshine of the spotless mind ile requiem for a dream olacaktır. Senin istediğin kategoriye uymuyor olabilir ama kapalı dünya hikayeler anlatılıyor. Son olarak benim lise zamanında izleyip çok sevdiğim bir film daha var, o da suicide room. Tam olarak aradığın film budur. İzleyip beğenmeyeceğini düşünmüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı