C# ASP.NET ve React için kurs önerisi

delikarga

Kilopat
Merhaba, 100 days of code Challange'ı yaparak C#, ASP.NET ve React öğrenmek istiyorum. Bunun için bir kurs veya GitHub reposu tarzında adım adım sırayla neler öğrenceğimi planlayıp takip edebileceğim bir şey aramaktayım. Tavsiyelerinizi bekliyorum. Türkçe veya İngilizce olabilir. (HTML ve CSS biliyorum, JS syntaxını ve DOM manipülasyonunu biliyorum ancak node.js bilmiyorum, C# daha önce yazdım ama iyice öğrenmemde fayda var) Haziran'ın sonunda başlayacağım, inşallah güzel bir süreç olur benim için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, asp.net ile ilgili bulduğunuz kaynakları benimle paylaşır mısınız?
Vay be konuyu açalı 5 ay olmuş. Çok yol katettim, hortunuz sayesine geriye bakmak nostaljik oldu biraz :) Gencay yıldız hocanın derslerini ve bloğunu öneririm. https://www.youtube.com/channel/UCc2xZ26Ih4QVx8uiR4bVLxw Gençay yıldız blog . Özellikle bloğu çok iyi. Onun dışında microsoftun kendi dokümantasyonu da çok güzel. İmkanınız varsa ingilizcesini okuyun, türkçesi direkt makine çevirisi galiba. Bir de projeler geliştirin, hata ala ala, takıldığın yerlerde googlelayarak çok fazla şey öğreniyorsun.

Geri
Yukarı