Asphalt 8: Airborne - Real Racing 3 - Need for Speed™ Most Wanted Karşılaştırması

Feronia

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Asphalt 8: Airborne
Oynanabilirlik: %88
Grafik: %95
Ses: %93

Real Racing 3
Oynanabilirlik: %72
Grafik: %96
Ses: %91

Need for Speed™ Most Wanted
Oynanabilirlik: %96
Grafik: %85
Ses: %45

------------------------------------------------------------------------------
Sonuç olarak Real Racing 3 mükemmel gerçekçi grafiklere sahip fakat oyun zevki açısından pek bir şey vadetmiyor sürekli asfaltta rakipleri virajda geçmekten başka sunduğu bir şey yok aksiyon yönünden çok zayıf. Asphalt 8 grafikleri çizgi film gibi fakat daha heyecanı yüksek aksiyonu fazla, MOST WANTED ise tatminkar grafiklerine hem aksiyon hem oynanabilirlik hemde kontrollerin mükemmel oluşu sayesinde zevk açısından diğer ikisinden bir adım önde. Kasım ayı gibi Need for Speed Rivals geliyor o zamana kadar yeni çıkan Asphalt 8 ile idare edeceğiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
asphalt 8 de cheat engine ile para hilesi yapılabiliyor Bunların yanında Oynanış olarak en çok sevdiğim asphalt 8 ve most wanted diyebilirim asphalt 8 in drift motoru kolay ve derin açıyla klavye başında tatmin edici sonuçlar veriyo :)

benim gibi araç modifiyesi sokak yarışları ve drift seviyorsanız Juiced ve Juiced Hot import Nights bilmeyenlere oynamayanlara tavsiyemdir

Bence Asphalt 8 şuan Android yarış oyu ları arasında en iyisidir.

Real racing hakkında yazdıklarınız çok doğru.
Bana bir kere çok tuhaf bir olay oldu.
Real Racing 3 indirdim, Google Play den ve hiçbir hile yüklemedim.Oyunu çalıştırdım ve param sonsuzdu, hiç bitmiyordu, yani yıldızlar vs hepsi sonsuzdu, bende karar verdim oyundaki bütün herşeyi açacaktım, açmaya başladım fakat yarışlar aç aç bitmiyor, yani param sonsuz ve oynamadan açtığım halde bitmiyor çooook uzun ve sıkıcı bir oyun.
Tamam grafik açısından ağır basıyor ama oynanabilirlik rezalet.

Most Wanted ' da ise, bildiğimiz Need For Speed klasiği bir oyun, eğlence açısından çok değil fakat orta halli, tabi oynanabilirlik iyi derecede.

Asphalt ise mükemmel bir oyun bence. tabi bazı insanlar sevmez çok atlamalı zıplamalı oyun ama, bu oyun hakikaten süper, zıplamalar, viriller, taklalar, driftler, hele o dönüşlerde yanan tekerler sesi mükemmel, insanı gaza getiriyor feci biçimde. Grafiklere zaten diyecek yok.

Para kazanmak zor gerçekten.Hele rde rakiplerinden düşük bir arabayla yarışa girersen kafayı yiyebilirsin.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı