Asphalt 9'da kulüp için oyuncu arıyorum

gardi

Picopat
Asphalt 9 da devamlı oynayacak puanlar alacak oyuncu arıyorum....Kulübüm 150 sıralarda ilk 100 sokmak istiyorum ilgilenecek arkadaşları bekliyorum... Oynamayı bilmeze de ben devamlı oynarım öğrenirim yaparım diyenler seviye önemli değil 1 ayda güzel puanlar getirecek seviyeye ulaşır...

Bize devamlı oynayacak oyuncu lazım. Günde ne kadar oynuyorsun.
Bir saat civarında. Oynanışı Asphalt 8 kadar eğlendirmiyor. Günlük etkinlikleri yapıp, kariyer modunda yapabileceğim yarışım varsa yarışıp çıkıyorum. P2W düzeninde hazırlandığı için oyun araba açmak ve kariyerde ilerlemek sorun.

Bir saat civarında. Oynanışı Asphalt 8 kadar eğlendirmiyor. Günlük etkinlikleri yapıp, kariyer modunda yapabileceğim yarışım varsa yarışıp çıkıyorum. P2W düzeninde hazırlandığı için oyun araba açmak ve kariyerde ilerlemek sorun.
Haklısın ama ben şubatta başladım birde 2 ay işlerimden dolayı oynayamadım. Şu an legend ligde mücadele ediyorum oyun bi yerden sonra paraya dönüyor aslında güzel oyun.. Kaçıncı seviyedesin ?

Teşekkür ederim fazla oynamıyormuşun keşke devamlı oynasaydın... Benim kulübüm Angels.. Ben devamlı oynayacak oyuncular arıyorum...
O zaman ben uygun bir kişi değilim. Kusura bakmayın. 1 saatten sonra gerçekten sıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı