Aspire 3 A315-42G-R25U alınır mı?

Claritycan

Decapat
Bircok konu acılmıs bunun hakkında fakat 1 hafta arayla fiyatlar çok fazla arttığı icin yinelemek istedim. Fiyatı Vatan'da 4.200TL güvenilir garantili 8 GB ve SSD'li ortalama oyunları oynayıp dizi film izlememe yaricak gibi düşünüyorum. Sizce fikirlerinizi alabilirim. Ayrıca Radeon 540X Ryzen 5 3500U sizce cok zorlanır mı ki? Ben cok bisey beklemiyorum ortalama oyunları Low'da oynatsın yeter. Bu fiyat bazında en yakın dizüstüler 3.5 ya da 5 üstü fiyat veriyor. Varsa fikirleriniz alabilirim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bircok konu acılmıs bunun hakkında fakat 1 hafta arayla fiyatlar çok fazla arttığı icin yinelemek istedim. Fiyatı Vatan'da 4.200TL güvenilir garantili 8 GB ve SSD'li ortalama oyunları oynayıp dizi film izlememe yaricak gibi düşünüyorum. Sizce fikirlerinizi alabilirim. Ayrıca Radeon 540X Ryzen 5 3500U sizce cok zorlanır mı ki? Ben cok bisey beklemiyorum ortalama oyunları Low'da oynatsın yeter. Bu fiyat bazında en yakın dizüstüler 3.5 ya da 5 üstü fiyat veriyor. Varsa fikirleriniz alabilirim. Teşekkürler.
Alınır fakat bu fiyatlarda kesinlikle hayır bir tek vatan da gördüm oda 4200 yazmış bn şok bn iptal şuan alcak olsam kesinlikle almazdım o fiyata beklerdim veya 2. ele yönelirdim..

Şubat ayında 2700₺ imiş. Eğer çok ihtiyacın yoksa bu aralar bekleyebilirsin bir süre. Bu fiyat artışı şaşırtıcı derecede çok.

Alınır fakat bu fiyatlarda kesinlikle hayır bir tek Vatan'da gördüm oda 4200 yazmış BN şok BN iptal şu an alacak olsam kesinlikle almazdım o fiyata beklerdim veya 2. ele yönelirdim.

Alayacak gibiyim bugun süperboxı alıyorum aksamda siparis vereceğim lettobu. Fiyat bazında daha iyisi yok gibi şu an bekliyemiyorum da... Umarım orta düzel oyunlarda çok sorun çıkarmaz.

Geri
Yukarı