Aspire 7 A715-42G Chrome'da kasıyor

tomhardy2022

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, 8 GB RAM var. Evet, ayarları yaptım ama kasıyor. YouTube izlerken bütün ayarlar yapılı hatta donanım hızlandırmayı açınca donuyor. Ne yapmam lazım, iyi bir taraıyıcı önerininiz var mı peki? Yani Mozilla böyle yapıyor genelinde kasıyor, bütün ekran kartı güc ayarlarını nasıl ayarlamam lazım? Yardımcı olabilecek biri var mı? @Yener K.

Bugün arkadaş aldı aynısından. Kurdum hiç yavaşlık görmedim. AMD ve NVIDIA sürücülerini güncel yüklediniz mi?

Hocam Acer sitesinden NVIDIA AMD ekran kartının en son sürücülerini yükledim hatta Game Ready hatası verdi onu da NVIDIA'nın sitesinden indirdim yaptım AMD Acer sitesinden yükledim donanım hızlandırmayı açınca donuyor nvidianı silip tekrar yüklesem acaba.

Hocam Acer sitesinden NVIDIA AMD ekran kartının en son sürücülerini yükledim hatta Game Ready hatası verdi onu da NVIDIA'nın sitesinden indirdim yaptım AMD Acer sitesinden yükledim donanım hızlandırmayı açınca donuyor nvidianı silip tekrar yüklesem acaba.
Burada auto detect indirip yükleyin o bulur.

Nvidia'da: Geforce Driver Results | NVIDIA
Bunu indirin.

Ayrıca Chrome yavaşsa Opera deneyebilirsiniz.

Bazı ekran kartları uyumsuz olabiliyor açmayın. Ayrıca Opera'da deneyin.

Bunları acınca kasma gidiyor. Hocam kapaytınca kasıyor driverlar temizden tekrardan kurdum ama suand deniyorum donma olmazsa kalsın değil mi hocam.

Dosya Ekleri

• aa.PNG
    aa.PNG
    19,7 KB · Görüntüleme: 13
  • pato.PNG
    pato.PNG
    19,7 KB · Görüntüleme: 12
  • ee.PNG
    ee.PNG
    73,3 KB · Görüntüleme: 14
  • ggg.PNG
    ggg.PNG