Aspire 7 N19C5 BIOS ayarlarında Advanced kısmı eksik

denizgumus1

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Amd Ryzen 7 3700x işlemci/EVGA GeForce GTX 970 XC3 HYBRID GAMING(EVGA GTX 970 FTW ACX 2.0/HYPER-XTeam T-Force Vulcan TUF Gaming Alliance 2x8 DDR4 3200 MHZ CL 16/ASUS PRİME B450M-K II/MLD M300 3300 mb/s okuma 3100 mb/s yazma SSD/Everest 750 watt 80+ BRONZE PSU
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar başlıkta durum belli zaten, ek bilgi vereyim BIOS ayarlarından primary display olarak GTX 1650'yi ayarlamak istiyorum çünkü laptop oyunlarda UHD 630 kullanıyor ve acayip düşük FPS veriyor.

Dosya Ekleri

• IMG_20221203_211256.jpg
    IMG_20221203_211256.jpg
    120 KB · Görüntüleme: 18
Arkadaşlar başlıkta durum belli zaten, ek bilgi vereyim BIOS ayarlarından primary display olarak GTX 1650'yi ayarlamak istiyorum çünkü laptop oyunlarda UHD 630 kullanıyor ve acayip düşük FPS veriyor.
Advanced kısmı çoğu laptop biosunda olmaz modlu bios yüklersen anca o zaman gelir o seçenek nvidia denetim masasından tercih edilen grafik istemcisini Yüksek performanslı grafik istemcisi seç ve regeditten de bu son 4 ayarı aynı yap.
1670171262832.png

Advanced kısmı çoğu laptop biosunda olmaz modlu bios yüklersen anca o zaman gelir o seçenek nvidia denetim masasından tercih edilen grafik istemcisini Yüksek performanslı grafik istemcisi seç ve regeditten de bu son 4 ayarı aynı yap.
1670171262832.png
Eğer sorunun çözülürse çözüm olarak işaretlersen sevinirim.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1593386

Bilgisayar benim değil kuzenimin ve kendisi hiç anlamıyor bilgisayarlardan o yüzden buluştuğumuzda deneyeceğim sağolun

Advanced kısmı çoğu laptop BIOS'unda olmaz modlu BIOS yüklersen anca o zaman gelir o seçenek NVIDIA Denetim Masası'ndan tercih edilen grafik istemcisini yüksek performanslı grafik istemcisi seç ve Regedit'ten de bu son 4 ayarı aynı yap.
Eki Görüntüle 1593386

Hocam keşke kayıt defterinde izlediğiniz yolu da gösterseydiniz bulamadım çünkü.

Hocam keşke kayıt defterinde izlediğiniz yolu da gösterseydiniz bulamadım çünkü.

NVIDIA'da o ayarı yaptıktan sonra regedite geçince zaten fotoğrafların altında yolları gözüküyor.

NVIDIA'da o ayarı yaptıktan sonra Regedit'e geçince zaten fotoğrafların altında yolları gözüküyor.

Regedit ayarlarını yaparken fotoğrafın altına bakarsanız kayıt defterinin yolu yazıyor.

NVIDIA'da o ayarı yaptıktan sonra Regedit'e geçince zaten fotoğrafların altında yolları gözüküyor.

Regedit ayarlarını yaparken fotoğrafın altına bakarsanız kayıt defterinin yolu yazıyor.

Telefonumdan bakmıştım şu an tekrar baktım telefonda gözükmüyor hocam sağ olun tekrar.

Eki Görüntüle 1593386

Nvidia denetim masasından tercih edilen grafik istemcisini yüksek performanslı olarak ayarladın mı ?

Yeni konular

Geri
Yukarı